PRIEŠ ,,PALANGĄ“ IŠKOVOTA PERGALĖ

Šiandien Lietuvos A lygos dešimtojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ namuose žaidė su „Palanga“. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 2:1 (0:0).

Pirmą kartą šiame sezone FK „Panevėžys“ namų rungtynes žaidė „Aukštaitijos“ stadione ant natūralios žaliosios vejos.

Pirmasis pavojingas momentas šiame mače buvo sukurtas prie aikštės šeimininkų vartų. 5-ąją susitikimo minutę į „Panevėžio“ baudos aikštelę įsiveržęs „Palangos“ futbolininkas Yao N’Goranas neįstengė įveikti šeimininkų vartininko Mariaus Suvaizdžio.

20-ąją rungtynių minutę jau prie svečių vartų iškilo grėsmė. Paulius Janušauskas įsiveržė į „Palangos“ baudos aikštelę, bet panevėžiečių kapitonas prarado kamuolį ir smūgio iš dėkingos padėties neatliko.

Įpusėjus pirmajam kėliniui „Panevėžio“ futbolininkai įgijo teritorinę persvarą ir žaidimas ilgiau vyko svečių aikštės pusėje. Nors panevėžiečiai aikštėje atrodė užtikrinčiau, itin pavojingų momentų kurį laiką prie palangiškių vartų aikštės šeimininkams sukurti nepavyko. Paskutiniąją kėlinio minutę atakos smaigalyje atsidūręs P. Janušauskas turėjo gerą galimybę pelnyti įvartį, bet savo komandą išgelbėjo „Palangos“ vartininkas. Poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Jau pačioje antrojo kėlinio pradžioje „Panevėžio“ futbolininkai išsiveržė į priekį. Pakėlus kamuolį nuo kampinio šeimininkų gynėjas Vytas Gašpuitis tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

59-ąją rungtynių minutęs palangiškiams pavyko rezultatą išlyginti. Pakeltą kamuolį smūgiu galva iš arti į „Panevėžio“ vartus nukreipė Y. N’Goranas.

Po kelių minučių panevėžiečiai turėjo puikiausią progą vėl išsiveržti į priekį, bet puikiai sužaidęs „Palangos“ vartininkas Jere Koponenas išgelbėjo savo komandą.

Ir toliau aikštėje žymiai aktyvesni buvo „Panevėžio“ futbolininkai. Šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, žaidė aktyviau, o svečiai, pasitaikius progai, stengėsi rengti kontratakas. Jau per teisėjo pridėtą laiką „Panevėžiui“ pergalę tikslius smūgiu išplėšė Rafaelis Ledesma .

Susitikimą su ,,Palanga“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Marius Suvaizdis, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Mantas Fridrikas, Aleksandras Jerkinas (77 min. Tadas Eliošius), Sigitas Urbys, Andrejus Karvackis, Ernestas Veliulis, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas, Sebastianas Vasquezas (61 min. Rafaelis Ledesma).

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais namuose gegužės 18 dieną su „Kauno Žalgiriu“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.