REZULTATYVIOSE RUNGTYNĖSE NUSILEISTA PAJĖGIAM VARŽOVUI

Šįvakar FK „Panevėžys“ draugiškas rungtynes Gdanske žaidė su vietos „Lechia“, rungtyniaujančia stipriausiame Lenkijos fubolo divizione. Panevėžiečiai šeimininkams nusileido rezultatu 2:3 (2:3)

Susitikimas su pajėgiais varžovais panevėžiečiams prasidėjo sėkmingai. 22-ąją mačo minutę po Hugo Figueredo perdavimo iš krašto kamuolį į „Lechia“ klubo vartus pasiuntė Elivelto.

Šeimininkai neilgai buvo besivejančių vaidmenyje. 26-ąją susitikimo minutę po kampinio Michalas Nalepa rezultatą išlygino, o dar po po penkių minučių legionierius iš Brazilijos Conrado išvedė Lenkijos klubą į priekį. 38-ąją rungtynių minutę rezultatas tapo lygus. Dar vieną įvartį „Panevėžio“ komandai pelnė Elivelto.

Prieš pat pertrauką, 45-ąją mačo minutę, šeimininkams dar sykį pavyko išsiveržti į priekį. Po kampinio įvartį į svečių ekipos vartus pelnė Conrado.

Poilsio komandos išėjo „Lechia“ klubui pirmaujant minimaliu skirtumu 3:2. Pirmajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, bet šeimininkai išnaudojo viena proga daugiau.

Po pertraukos pasižymėti nepavyko nei šeimininkų, nei svečių futbolininkams. „Lechia“ iškovojo pergalę rezultatu 3:2.

Rungtynes su „Lechia“ panevėžiečiai pradėjo tokios sudėties: Victoras Golas, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius, Jeffrey Sarpongas, Eligijus Jankauskas, Elivelto, Jorge Elias.

Susitikimas su Lenkijos klubu panevėžiečiams buvo paskutinė repeticija prieš UEFA Konferencijų lygos rungtynes su „Vojvodinos“ futbolininkais. Pirmos rungtynes bus žaidžiamos liepos 22 dieną Panevėžyje, o antrosios – liepos 29 dieną išvykoje.

Palikite komentarą

Skip to content