RUNGTYNĖS IŠVYKOJE

Trečiadienį sostinės LFF stadione vyks paskutinioji 19-ojo turo akista tarp Vilniaus „Riterių“ ir „Panevėžio“ komandų.

Šeštadienį panevėžiečiai sėkmingai sužaidė Hegelmann LFF taurės finale ir užsitikrino teisę kitais metais atstovauti Lietuvai UEFA rengiamame turnyre.

Vilniaus klubas turėjo daugiau negu savaitę laiko pagerinti futbolininkų fizines kondicijas, kurios po priverstinės žaidėjų izoliacijos gerokai sumenko – tas buvo akivaizdu pastarajame ekipų susidūrime praėjusią savaitę. „Riterių“ žaidėjai išskiria susikaupusią motyvaciją bei norą sudėtingą sezoną užbaigti pozityvia gaida, tačiau atsitiesti sieks ne pačiomis pajėgiausiomis gretomis. Sezono pabaigoje daugiau aikštėje nepamatysime Dominyko Kodzio, Justino Marazo ir Aleksandro Levšino, o saugas Matas Ramanauskas šiai dvikovai yra diskvalifikuotas.

Norint panevėžiečiams šoktelėti į 4-ąją vietą, Vilniuje yra būtina pergalė, priešingu atveju, aplenkti Gargždų „Bangos“ šansų jau nebeliks – ekipas šiuo metu skiria 5 taškai.

Šių metų sezone „Panevėžio“ ir „Riterių“ ekipos susitiko jau keturis kartus. Panevėžiečiai nė sykio nenusileido vilniečiams. Lietuvos A lygoje dvejos rungtynės taikiai vienodu rezultatu 1:1, o vieną susitikimą „Panevėžys“ laimėjo 2:1. „Hegelmann LFF taurės“ pusfinalyje „Panevėžys“ savo aikštėje net 4:0 įveikė „Riterius“.

Be rungtynių Vilniuje, šiame sezone A lygoje „Panevėžio“ komandai liks sužaisti tik vieną susitikimą. Spalio 31 dieną Lietuvos čempionatą panevėžiečiai namuose baigs rungtynėmis su Gargždų „Bangos“ futbolininkais.

Šį trečiadienį A lygos čempionato rungtynės tarp „Riterių“ ir „Panevėžio“ komandų LFF stadione prasidės 18 valandą 30 minučių.

Palikite komentarą

Skip to content