ŠALIES SOSTINĖJE PRALAIMĖTA „ŽALGIRIUI“

Šįvakar Lietuvos futbolo A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Vilniaus „Žalgiriu“. Šį susitikimą rezultatu 5:0 (1:0) laimėjo vilniečiai.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyva priklausė vilniečiams, kurie žymiai ilgiau kontroliavo kamuolį.

Jau 3-ąją mačo minutę „Panevėžio“ vartininkas Rafaelis Broetto buvo priverstas demonstruoti savo meistriškumą, kai atrėmė pavojingą „Žalgirio“ žaidėjo Tomislavo Kišo smūgį.

17-ąją susitikimo minutę jau svečiai turėjo gerą galimybę pasižymėti. Po perdavimo iš krašto Paulius Janušauskas pavojingai smūgiavo galva, bet „Žalgirio“ vartininkas Martinas Berkovecas išgelbėjo savo komandą.

Kėlinio viduryje R. Broetto atrėmė pavojingus Tomislavo Kišo ir Hugo Videmonto tolimus šūvius.

30-ąją rungtynių minutę krito pirmasis įvartis šiame susitikime. Panevėžiečiai savo baudos aikštelėje pažeidė taisykles prieš Saulių Mikoliūną, o teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį tiksliai realizavo Victoras Perezas.

Poilsio komandos išėjo „Žalgirio“ ekipai pirmaujant rezultatu 1:0.

„Panevėžio“ vyr. treneris Aleksandras Kurtijanas iškart po pertraukos atliko du keitimus. Nuo antrojo kėlinio pradžios aikštėje pasirodė Sigitas Urbys ir Rafaelis Ledesma.

61-ąją susitikimo minutę, šiurkščiai savo baudos aikštelėje suklydus „Panevėžio“ gynėjams, rezultatas tapo 2:0 šeimininkų naudai. Tiksliu smūgiu iš arti pasižymėjo rezultatyviausias A lygos futbolininkas T. Kišas. Tas pats žaidėjas dar kartą kamuolį į panevėžiečių vartus pasiuntė 68-ąją mačo minutę, o rezultatas tapo 3:0 šeimininkų naudai.

84-ąją rungtynių minutę „Žalgirio“ žaidėjas Liviu Antalis, o 87-ąją Matas Vareika pasižymėjo tiksliais smūgiais, o „Žalgiris“ šventė užtikrintą pergalę.

Po penkerių iš eilės A lygoje nepralaimėtų susitikimų šį sykį panevėžiečiai patyrė nesėkmę rezultatu 0:5.

Susitikimą su „Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Rafaelis Broetto, Andrejus Čiofu, Vytas Gašpuitis, Pavekas Krukas, Mantas Fridrikas, Lukas Čerkauskas (46 min. Sigitas Urbys), Aleksandras Jerkinas (65 min. Tautvydas Eliošius), Ernestas Veliulis, Paulius Janušauskas, Sebastianas Vasquezas, Patrikas Bordonas (46 min. Rafaelis Ledesma).

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais rugsėjo 24 dieną namuose su Marijampolės „Sūduva“. Šis susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.