ŠALIES SOSTINĖJE SUŽAISTA LYGIOSIOMIS

Šįvakar šalies A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Vilniaus „Riteriais“. Šis susitikimas baigėsi taikiai 1:1 (0:0).

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos. Pirmosiomis mačo minutėmis „Riterių“ futbolininkai stengėsi žaisti aktyviai, bet jiems pavojingų momentų prie panevėžiečių vartų sukurti nepavyko.

17-ąją mačo minutę kairiajame krašte ryžtingai sužaidęs Hugo Figueredo įsiveržė į šeimininkų baudos aikštelę, bet prie jo skersuoto kamuolio Ignas Kružikas nesuspėjo. Jau po minutės iš baudos aikštelės ribų smūgiavo Edenilsonas Bergonsi, bet vilniečių vartininkas Lukas Paukštė be didesnio vargo sugebėjo kamuolį sugauti.

Pirmoje kėlinio pusėje daug veiksmo vyko aikštės viduryje, o abiejų ekipų varttininkai darbo beveik neturėjo.

30-ąją susitikimo minutę puikiai sužaidęs I. Kružikas įsiveržė į „Riterių“ baudos aikštelę, bet atskubėjęs šeimininkų ekipos žaidėjas Deividas Malžinskas paskutinę akimirką sugebėjo kamuolį išmušti į kampinį.

Vėliau du sykius į šeimininkų vartus smūgiavo Ernestas Veliulis, bet „Riterių“ vartininkas sužaidė patikimai.

42-ąją susitikimo minutę jau „Panevėžio“ vartininkas Šarūnas Jurevičius, pademonstravęs puikią reakciją, išgelbėjo savo komandą nuo pirmojo rungtynių įvarčio.

Po pirmojo kėlinio švieslentėje degė skaičiai 0:0.

54-ąją susitikimo minutę netoli „Riterių“ baudos aikštelės neleistinai buvo pagriautas Ignas Kružikas. Pats nukentėjusysis fantastišku baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir išvedė „Panevėžio“ komandą į priekį.

Po pelnyto įvarčio žaidimas tapo atviresnis. Norėdami palaikyti aukštesnę žaidimo spartą vilniečiai atliko kelis keitimus, į ką tuo pačiu atsakė ir svečiai.

79-ąją rungtynių minutę panevėžiečiai turėjo puikią galimybę padidinti savo persvarą. Po tikslaus tolimo Tautvydo Eliošiaus perdavimo vienas prieš vieną su „Riterių“ vartininku iššoko po keitimo aikštėje pasirodęs Kotaro Amemiya, bet nesugebėjo įveikti L. Paukštės.

Po trijų minučių vilniečiams pavyko išlyginti rezultatą. Baudos aikštelėje be priežiūros atsidūręs Rokas Filipavičius iš arti pasiuntė kamuolį į svečių vartus.

Per likusį laiką abiejų ekipų žaidėjams pasižymėti nepavyko ir mačo arbitras užfiksavo lygiąsias 1:1.

Rungtynes su „Riteriais“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Matheusas Bissi, Hugo Figueredo, Chrysovalantis Kozoronis, Edenilsonas Bergonsi, Ernestas Veliulis (73 min. Kotaro Amemiya), Tautvydas Eliošius (81 min. Domantas Vaičekauskas), Ignas Kružikas, Sebastianas Vasquezas (70 min. Jorge Eliasas).

Šių metų šalies A lygos čempionate reprezentacinei miesto komandai liko sužaisti dar vieną susitikimą. Spalio 31 dieną, šeštadienį, „Panevėžys“ paskutiniąsias čempionato rungtynes namuose žais su Gargždų „Banga“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.