SAUGŲ GRANDĮ PAPILDĖ BRAZILAS

Futbolo klubas „Panevėžys“ sulaukė pastiprinimo saugų linijoje – į komandą atvyko 27-erių atraminis vidurio saugas Wandersonas Cavalcante Melo, įprastai vadinamas Wandersonu.

Odesos „Černomorec“ komandai priklausantis brazilas Panevėžio ekipoje rungtyniaus nuomos pagrindais iki naujojo Ukrainos čempionato sezono pradžios.

Įprastai gynybines funkcijas atliekantis Wandersonas atstovavo gimtosios Brazilijos klubams – „Coritiba“, „Foz do Iguacu“, „Maringa“, „XV de Piracicaba“ bei „Andraus“, o 2017 metais pradėjo legionieriaus karjerą ir persikėlė į Švedijos „Eskilstuna“ komandą.

Brazilas Švedijos čempionate sužaidė 9 mačus ir išvyko į „Vitebsk“ komandą Baltarusijoje, kur jam adaptuotis padėjo buvęs „Panevėžio“ žaidėjas Rafaelis Ledesma. 2018–2021 metais Wandersonas buvo vienas iš „Vitebsk“ klubo lyderių ir šiemet už išpirką persikėlė į „Černomorec“ gretas.

Į Panevėžį atvykęs brazilas debiutuoti galės jau antradienio „Optibet A lygos“ rungtynėse.

„Kai sulaukiau „Panevėžio“ pasiūlymo, buvau laimingas ir motyvuotas. Žinau, kad tai yra geras klubas ir aš atvykau čia tam, kad padėčiau siekti užsibrėžtų tikslų.

Esu gerai fiziškai pasiruošęs, kadangi su komanda turėjau intensyvų tarpsezonį. Mano tikslai – turėti gerą sezoną ir kartu su komanda iškovoti pergales“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo brazilas.

Klubo direktorius Bronius Vaitiekūnas pasidžiaugė, jog į komandą atvyko universalus gynybinio plano žaidėjas.

„Ieškojome atraminio saugo, kuris galėtų žaisti ir „aštuntu“, ir „šeštu“ numeriu, ir netgi pasislinkti į vidurio gynėjo poziciją. Turėjome daug variantų, ilgai ieškojome, buvo ir žaidėjų peržiūroje. Kai Wandersonas pateko į akiratį, iš karto supratome, kad šis žaidėjas mums bus reikalingas.

Surinkome nemažai informacijos apie Wandersoną, padėjo ir Rafaelis Ledesma, su kuriuo palaikau glaudžius ryšius. Jis buvo tas žmogus, kuris pasitiko Wandersoną Vitebske ir jam pagelbėjo, kai šis buvo jaunesnis“, – teigė B. Vaitiekūnas.

Legionierius iš Brazilijos gali debiutuoti Lietuvos čempionate jau kovo 15 dieną, antradienį. 3-iojo turo dvikova su Kauno rajono „Hegelmann“ komanda svečiuose prasidės nuo 18 val.

Palikite komentarą

Skip to content