Saulės mieste nugalėtojas nepaaiškėjo

„Optibet A lygos“ 14-ajame ture „Panevėžio“ futbolo klubas ir FA „Šiauliai“ pasidalino po tašką. Saulės mieste vykusi čempionato lyderių dvikova baigėsi rezultatu 0:0.

Po šio mačo panevėžiečiai savo kraityje turi 34 taškus bei poros artimiausių konkurentų arčiau neprisileido.

Pirmoji mačo pusė neišsiskyrė aštriais momentais. Seydina Keita iš toli smūgiavo virš vartų, savo ruožtu, šeimininkai atliko porą smūgių į vartų plotą – po Gabrieliaus Micevičiaus bandymo rimčiau į žaidimą teko įsitraukti Vytautui Černiauskui.

Gino Lettieri teko atlikti dar vieną priverstinį keitimą, kadangi dvikovos tęsti negalėjo Ernestas Veliulis, kurį pakeitė komandoje debiutavęs ganietis Kwadwo Asamoah.

Po pertraukos „Panevėžys“ su į rikiuotę po traumos grįžusiu Artemu Ščedru atliko daugiau smūgių, vis tik geriausią progą iškovoti pergalę turėjo retą šansą susikūrę šiauliečiai. Buvęs Aukštaitijos sostinės klubo žaidėjas Eligijus Jankauskas smūgiavo iš arti į vartus – jo bandymą atrėmė puikiai sužaidęs V. Černiauskas.

Kitose rungtynėse laukia ne ką lengvesnis iššūkis. 15-ojo turo susitikimas su titulą ginančiu Vilniaus „Žalgiriu“ įvyks kitą sekmadienį, gegužės 28 dieną, mačo LFF stadione pradžia – 17.55 val.

Palikite komentarą

Skip to content