SAVAITĖS TURO RINKTINĖJE – DAUGIAUSIAI ŽAIDĖJŲ IŠ „PANEVĖŽIO“

Praėjusios savaitės „Optibet A lygos“ rinktinėje gerais pasirodymais išsiskyrė „Panevėžio“ futbolininkai. Net penki Aukštaitijos sostinės klubo atstovai išrinkti į simbolinę rinktinę. Į ją pateko Danas Šimkevičius, Hugo Figueredo, Eligijus Jankauskas, Tautyvdas Eliošius ir Jorge Eliasas.

Vos antrą mačą Lietuvos čempionate sužaidęs 17-metis D. Šimkevičius rungtynėse su Gargždų „Banga“ turėjo daug darbo ir su juo susitvarkė be priekaištų. Tiek pirmame, tiek antrame kėlinyje „Panevėžio“ vartininkas gelbėjo savo komandą sudėtingose situacijose ir neleido svečiams atkurti intrigos.

Stabiliai ir sėkmingai šiame A lygos“ sezone rungtyniaujantis H. Figueredo užtikrintai išsikovojo vietą kairiajame gynybos krašte. Akistatoje su „Banga“ brazilas atliko rezultatyvų perdavimą bei perėmė 11 kamuolių, taip prisidėdamas prie trečio „Panevėžio“ laimėjimo iš eilės.

Efektyviausią mačą pavyko sužaisti Aukštaitijos sostinės ekipos naujokui Eligijui Jankauskui, kuris šiame klube vaidina svarbią rolę. E. Jankauskas pergalingoje dvikovoje 2 kartus rezultatyviai asistavo komandos draugams bei pasižymėjo 247 „InStat“ naudingumo balais.

Į savaitės rinktinę pateko dar vienas sėkmingai dvikovoje su „Banga“ rungtyniavęs „Panevėžio“ atstovas. T. Eliošius pelnė įvartį, rezultatyviai asistavo Jorge Eliasui ir savo pasirodymą įprasmino 273 „InStat“ naudingumo balais. Taip pat saugas laimėjo 57 proc. dvikovų puolime (8/14).

Pirmą kartą susitikimą starto sudėtyje pradėjęs J. Eliasas antrame kėlinyje parodė aukščiausią atakų užbaigimo klasę – „Panevėžio“ puolėjas pelnė du labai gražius įvarčius ir atvedė komandą į pergalę. Brazilas mače su „Banga“ surinko 297 „InStat“ naudingumo balus.

Be penkių „Panevėžio“ žaidėjų, į turo rinktinę pateko keturi Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai (Saulius Mikoliūnas, Nemanja Ljubisavljevičius, Ogenyi Onazi, Ovidijus Verbickas) bei po vieną Marijampolės „Sūduvos“ (Aleksandras Živanovičius) bei „Kauno Žalgirio“ (Philipas Otele) atstovą.

Palikite komentarą

Skip to content