ŠEŠTADIENĮ – AKISTATA SU VILNIAUS „ŽALGIRIU“


Šį šeštadienį FK „Panevėžys“ namuose Lietuvos A lygos 16-ojo turo rungtynes žais su Vilniaus „Žalgiriu“. Tai bus trečioji komandų akistata šių metų Lietuvos A lygos čempionate. Pirmojo rato rungtynes, vykusias Panevėžyje, vilniečiai laimėjo rezultatu 3:0, o antrajame rate šalies sostinėje „Žalgiris“ iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

Po penkiolikos turų „Žalgiris“ užima antrąją vietą šalies čempionate. Vilniečiai per 15 susitikimų iškovojo 11 pergalių, kartą sužaidė lygiosiomis ir 3 sykius pralaimėjo. Šiuo metu sostinės klubas savo sąskaitoje turi 34 taškus ir vos dviem taškais atsilieka nuo pirmaujančios Marijampolės „Sūduvos“.

Pastaruoju metu „Žalgiris“ demonstruoja gerą sportinę formą ir laimėjo trejas rungtynes iš eilės. Šiuo metu „Žalgiris“ – pati rezultatyviausia A lygos komanda, per 15 susitikimų į varžovų vartus įmušusi 34 įvarčius.

Tarp visų rezultatyviausių A lygos futbolininkų pirmauja „Žalgirio“ žaidėjas Tomislavas Kišas. Kroatas į varžovų vartus jau įmušė 11 įvarčių. Šis futbolininkas per dvejas tarpusavio rungtynes įmušė tris įvarčius į „Panevėžio“ komandos vartus.

Praėjusiame, 15-ajame A lygos ture, Vilniaus „Žalgiris“ namuose rezultatu 3:2 nugalėjo „Palangą“.

FK „Panevėžys“ 15-ojo turo rungtynių Kaune su „Stumbru“ nežaidė, nes kauniečiai atsisakė rungtyniauti. Už neatvykimą į birželio 22 dieną turėjusias vykti A lygos rungtynes su „Panevėžio“ klubu, Lietuvos futbolo federacijos Drausmės komitetas nusprendė įskaityti „Stumbro“ klubui techninį pralaimėjimą 0:3 ir skirti 2000 eurų baudą.

Šį šeštadienį Lietuvos A lygos čempionato rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Žalgirio“ komandų „Aukštaitijos“ stadione prasidės 16 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content