ŠEŠTADIENĮ FK „PANEVĖŽYS“ RUNGTYNIAUS NAMUOSE


Šiandien prasidėjo Lietuvos futbolo A lygos 14-ais turas, kuris rytoj finišuos rungtynėmis tarp „Panevėžio“ ir Vilniaus „Riterių“ komandų.

Šiuo metu abi ekipos turnyro lentelėje rikiuojasi greta. Per 13 susitikimų surinkę 7 taškus panevėžiečiai užima penktąją vietą, o tašku mažiau turintys vilniečiai – šeštąją.

Keturis iš eilės pralaimėjimus patyręs „Panevėžys“ visus kartus nusileido minimaliais rezultatais kiekviename mače, bet, nusišypsojus sėkmei bei realizavus progas, galima būdavo kovoti bent jau dėl lygiųjų. Pastaruoju metu panevėžiečiai demonstruoja gerą žaidimą, komandos pernelyg nekamuoja traumos, o didelė dalis prieš sezoną atvykusių naujokų rungtyniauja vis produktyviau. „Panevėžys“ šiame sezone sėkmingiausiai rungtyniauja būtent prieš „Riterius“ – iškovota pergalė ir svečiuose sužaista lygiosiomis. Šįvakar Gargždų „Banga“ pralaimėjo Vilniaus „Žalgiriui“, o jeigu rytoj panevėžiečiai laimės – abi ekipas skirs tik 4 taškai, likus žaisti dar dvejas tarpusavio rungtynes.

Prie „Riterių“ vairo Gargžduose ir toliau stovėjo Vaidas Sabaliauskas, kadangi su A lygoje oficialiai taip ir nedebiutavusiu Janušu Niedzwiedzu buvo itin greitai atsisveikinta. Nors V. Sabaliauskui pavyko nutraukti pralaimėjimų seriją bei sužaisti lygiosiomis Gargžduose, tai ne tas rezultatas, kuris leistų artėti link 4-osios pozicijos. Dvikovoje Panevėžyje tikrai negalės žaisti diskvalifikuotas Akseli Kalermo, tačiau ar pakeis kitas vidurio gynėjas Ričardas Šveikauskas – sunku pasakyti. Labai dažnai atliekami pokyčiai sudėtyse ir protokole palieka labai daug galimybių spėjimams.

Rytoj, šeštadienį, „Panevėžio“ ir „Riterių“ komandų susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.

Palikite komentarą

Skip to content