Šeštadienio varžovas – „Kauno Žalgiris“

Rytoj FK „Panevėžys“ Lietuvos A lygos čempionato rungtynes išvykoje žais su „Kauno Žalgiriu“. Čempionato startas abiem ekipoms susiklostė nesėkmingai. Per pirmąsias trejas rungtynes kauniečiai iškovojo vieną pergalę ir patyrė dvi nesėkmes, o panevėžiečiai pralaimėjo visus tris susitikimus.

Po pergalės 1-ajame ture „Kauno Žalgiris“ du sykius suklupo prieš čempionato favoritus, tačiau abiejuose susitikimuose tokio scenarijaus galėjo išvengti. Marijampolėje buvo neapsiginta nuo standartinės padėties, o pastarosiose rungtynėse koją pakišo neapdairus žaidimas baudos aikštelėje. „Kauno Žalgiris“ turės verstis be Rimvydo Sadausko – vidurio gynėjas dvikovą praleis dėl diskvalifikacijos.

„Panevėžys“ akistatoje su čempionais po Justino Januševskio smūgio atidarė sezono įvarčių sąskaitą ir sužaidė gana neblogą paskutinį pusvalandį.

Praėjusių metų sezone susitikimai tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“ ekipų vyko labai atkakliai. Dvejas tarpusavio rungtynes laimėjo kauniečiai (1:0, ir 2:0), o trys susitikimai baigėsi lygiosiomis (1:1, 2:2, 3:3).

Rytojaus susitikimas tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Panevėžio“ prasidės 13 valandą. Jis vyks „Kauno Žalgirio“ FA stadione.

Parašykite komentarą