SIMBOLINĖJE RINKTINĖJE – KETURI FK „PANEVĖŽYS“ ŽAIDĖJAI


Lietuvos futbolo A lyga paskelbė simbolinę vienuolikę, kurios atstovai išsiskyrė sėkmingais pasirodymais per paskutiniuosius du turus. Į simbolinę rinktinę pateko net keturi panevėžiečiai.

Rafaelis Broetto. Aukštaitijos sostinės komanda laimėjo dvejas svarbias rungtynes, o prie iškovotų 6 taškų itin svariai prisidėjo šis naujokas iš Brazilijos. R. Broetto atrėmė 11 metrų baudinį akistatoje su „Palanga“ bei ne sykį sudėtingose situacijose atremdavo Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkų smūgius. Iš viso „Panevėžio“ vartų sargas surinko net 586 „InStat“ naudingumo balus.

Vytas Gašpuitis. Per pastarąsias dvejas rungtynes solidžiai rungtyniavo ir aukštaūgis Aukštaitijos sostinės klubo vidurio gynėjas. Klaipėdoje panevėžiečiai pirmą sykį A lygoje, atmetus techninę pergalę prieš „Stumbrą“, nepraleido įvarčio, tai – nemenkas V. Gašpuičio nuopelnas. Iš viso „Panevėžio“ atstovas per dvejas rungtynes surinko 513 „InStat“ naudingumo balų.

Jonas Skinderis. Iki dvikovos su „Palanga“ šio sezono A lygoje panevėžietis buvo sužaidęs vos 60 minučių. Per kitas 135 minutes jam pavyko nuveikti išties nemažai. Rungtynėse su „Palanga“ J. Skinderis puikiu tolimu smūgiu pelnė savo pirmą įvartį Lietuvos čempionate, o Klaipėdoje po „Panevėžio“ žaidėjo smūgio kamuolį į savo vartus nukreipė „Atlanto“ gynėjas Dimitaras Petkovas.

Sebastianas Vasquezas. Nedidelio stoto kolumbietis taip pat buvo išsiskiriantis žaidėjas rugpjūčio 10–18 dienomis. S. Vasquezas padėjo tašką dvikovoje su „Palanga“ ir tame mače surinko net 377 „InStat“ naudingumo balus. Nemažai problemų „Panevėžio“ futbolininkas varžovams kėlė ir Klaipėdoje, tačiau poroje situacijų jam kiek pritrūko tikslumo.

Palikite komentarą

Skip to content