SOSTINĖJE PRALAIMĖTA „RITERIAMS“

Futbolo klubas „Panevėžys“ šeštame šio tarpsezonio kontroliniame mače patyrė pralaimėjimą. Išvyka į sostinės BFA areną buvo pažymėta pralaimėjimu Vilniaus „Riteriams“ – 0:2 (0:1).

18-ąją akistatos minutę Elivelto pavojingai smūgiavo į vartus, tačiau netiksliai, deja, po 6 minučių „Riterių“ futbolininkas įsiveržė į baudos aikštelę bei taikliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Po praleisto įvarčio „Panevėžys“ perėmė iniciatyvą ir turėjo dvi geras progas išlyginti rezultatą. Vis tik Ariagnerio Smitho bandymą atrėmė vartininkas, o Pijaus Širvio smūgis galva buvo netaiklus.

44-ąją minutę už gautas dvi geltonas korteles iš aikštės buvo pašalintas Rokas Stanulevičius.

Antrojo kėlinio pirmosiomis minutėmis abi komandos apsikeitė pavojingomis progomis, kiek vėliau dėkingomis galimybėmis nepasinaudojo Elivelto ir Jeffrey Sarpongas.

Susitikimui artėjant į pabaigą, „Riteriai“ padvigubino pranašumą. Antrame kėlinyje rungtyniavęs Ignas Driomovas pirmą varžovo smūgį atrėmė, tačiau kamuolys dėkingai atšoko kitam oponentui, kuris jį antruoju bandymu nukreipė į vartus.

87-ąją minutę dar vienu šansu nepasinaudojo A. Smithas, po minutės kitoje aikštės pusėje – I. Driomovas atrėmė pavojingą varžovo smūgį.

„Panevėžio“ sudėtis: Rafaelis Broetto (46 min. Ignas Driomovas), Mitaras Čukovičius (84 min. Eimantas Dzinga), Linas Klimavičius, Joshua Akpudje, Pijus Širvys, Rokas Stanulevičius (46 min. Aironas Trakšelis), Chrysovalantis Kozoronis (67 min. Matijus Remeikis), Jeffrey Sarpongas (84 min. Darius Jurgelevičius), Nasko Milevas (67 min. Ernestas Veliulis), Elivelto, Ariagneris Smithas.

Paskutines – septintąsias – kontrolines rungtynes Aukštaitijos sostinės komanda žais kitą šeštadienį, vasario 26 dieną. Mačas su Jūrmalos „Spartaks“ klubu „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės 13 val.