T. SALAMANAVIČIUS IR E. VELIULIS SUŽINOJO SAVO VARŽOVUS

Pirmajame Baltijos eTaurės turnyre kovas tęsiantys Lietuvos futbolininkai vakar, ištraukus burtus, sužinojo, su kuo teks susitikti atkrintamosiose varžybose.

Į lemiamą turnyro etapą pateko keturi lietuviai: abu turnyre startavę „Panevėžio“ atstovai Ernestas Veliulis ir Tomas Salamanavičius, o taip pat Matas Vareika iš Vilniaus „Žalgirio“bei Rokas Filiapavičius iš Vilniaus „Riterių“.

Savo antrankos grupes lietuvių tarpusavio kovose laimėję M. Vareika ir R. Filipavičius iš karto pateko į ketvirtfinalį, o antri likę panevėžiečiai kovos aštuntfinalyje.

E. Veliuliui teks grumtis su ukrainiečiu Stanislavu Nečyporenka iš „Daugavpils“. 23 metų saugas savo šalies turnyro A grupėje iškovojo 2 pergales ir patyrė 2 pralaimėjimus.

Tuo metu 27 metų panevėžietis Lietuvos turnyro B grupėje per 5 rungtynes iškovojo 3 pergales, po kartą sužaidė lygiosiomis ir pralaimėjo.

Šios poros laimėtojas ketvirtfinalyje susitiks su R. Filipavičiumi. Atrankos etape „Riterių“ futbolininkas pranoko E. Veliulį 2:0.

T. Salamanavičius aštuntfinalyje mes iššūkį 21 metų rusui Semionui Beliakovui iš Talino „Legion“. Šis puolėjas Estijos atrankos turnyro B grupėje, kaip ir dar 2 žaidėjai, iškovojo 3 pergales bei patyrė 1 pralaimėjimą, o antras liko tik dėl minimaliai prastesnio nei Markuso Allasto įmuštų ir praleistų įvarčių santykio.

27 metų „Panevėžio“ saugas Lietuvos atrankos turnyro A grupėje kartą iškovojo pergalę, 3 kartus sužaidė lygiosiomis, tačiau to užteko, kad užimtų antrąją vietą.

T. Salamanavičiaus ir S. Beliakovo dvikovos laimėtojas ketvirtfinalyje susitiks su M. Vareika. Pirmajame etape „Panevėžio“ ir „Žalgirio“ futbolininkų dvikova baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3.

Baltijos eTaurės turnyro čempionui atiteks 2300 eurų piniginis prizas. Visas turnyro kovas galima stebėti tiesiogiai oficiliame Lietuvos futbolo A lygos tinklalapyje alyga.lt.

Atkrintamųjų varžybų tvarkaraštis

Gegužės 12 d., antradienis

18.00 Andreas Vaikla (Estija) – Ivanas Lukjanovas (Latvija)

18.40 Ernestas Veliulis (Lietuva) – Stanislavas Nečyporenka (Latvija)

19.20 Vladislavas Chomutovas (Estija) – Toluwalase Arokodare (Latvija)

20.00 Tomas Salamanavičius (Lietuva) – Semionas Beliakovas (Estija)

20.40 1/4 finalo Jegoras Novikovas (Latvija) – Andreas Vaikla/Ivanas Lukjanovas

21.20 1/4 finalo Rokas Filipavičius (Lietuva) – Ernestas Veliulis/Stanislavas Nečyporenka

Gegužės 13 d., trečiadienis

18.00 1/4 finalo Markusas Allastas (Estija) – Vladislavas Chomutovas/Toluwalase Arokodare

18.40 1/4 finalo Matas Vareika (Lietuva) – Semionas Beliakovas/Tomas Salamanavičius

19.20 Pirmasis pusfinalis

20.00 Antrasis pusfinalis

20.40 Rungtynės dėl 3 vietos

21.20 Finalas

Palikite komentarą

Skip to content