TRAUMĄ PATYRĘS R. BROETTO TĘSĖ RUNGTYNES IR PADĖJO IŠKOVOTI TROFĖJŲ

LFF Hegelmann taurės finalo susitikime triumfavę „Panevėžio“ futbolininkai likusiose dvejose šalies A lygos čempionato rungtynėse bus priversti rungtyniauti be pagrindinio savo vartininko Rafaelio Broetto. Trisdešimtmečiui futbolininkui rungtynių su „Sūduva“ metu skilo kairės rankos plaštaka, tačiau vartininkas tęsė rungtynes ir puikiu savo žaidimu prisidėjo prie komandos pergalės.

Visą susitikimą patikimai rungtyniavęs R. Broetto baudinių serijoje atrėmė Aleksandro Živanovičiaus smūgiuotą kamuolį ir kartu su komandos draugais džiaugėsi iškovotu trofėjumi.

Jau vėliau ligoninėje atlikus išsamesnius tyrimus, paaiškėjo, jog vartininkui šis sezonas baigtas. Kairė R. Broetto ranka buvo sugipsuota, o žaidėjas rungtyniauti negalės maždaug pusantro mėnesio.

Dvigubą Brazilijos ir Portugalijos pilietybę turintis futbolininkas į Panevėžį atvyko praėjusių metų liepos mėnesį ir labai sėkmingai gynė Aukštaitijos klubo vartus. R. Broetto iš karto tapo pagrindiniu „Panevėžio“ klubo vartų sargu, A lygos čempionate atrėmė ne vieną 11 metrų baudinį, kelis sykius buvo išrinktas į simbolinę turo rinktinę.

195 cm ūgio vartininkas didžiąją savo karjeros dalį praleido atstovaudamas įvairioms Brazilijos pirmenybių komandoms, žaidė Portugalijoje, taip pat Kauno „Stumbro“ klube. Paskutinė komanda, kuriai prieš atvykstant į Panevėžį atstovavo R. Broetto, buvo Portugalijos stipriausioje lygoje rungtyniaujantis „Maritimo“ klubas.

B. Broetto pasidalino mintimis apie LFF Hegelmann taurės finalo rungtynes ir patirtą traumą.

„Pasibaigus pagrindiniam rungtynių laikui kreipiausi į komandos gydytoją, nes tuo metu jau smarkiai skaudėjo ranką. Po to vėl rungtyniavau ir stengiausi galvoti ne apie skausmą, o kaip padėti savo komandai“, – sakė R. Broetto.

Prisimindamas 11 metrų baudinių seriją „Panevėžio“ vartininkas teigė, kad tokiam scenarijui buvo pasiruošęs.

„Visą karjerą didelį dėmesį treniruotėse skiriu 11 metrų baudinių atrėmimui. Jau seniai nebuvo tokių svarbių rungtynių, kad mačo laimėtojas spręstųsi 11 baudinių serijoje. Paskutinį sykį toks pat rungynių scenarijus susiklostė prieš dešimtmetį, kai dar rungtyniavau Brazilijoje. Aš paprastai nespėju į kurį vartų kampą smūgiuos varžovus, o bandau reaguoti. Taip buvo ir tame epizode, kai pavyko atremti lemiamą „Sūduvos“ žaidėjo smūgį“, – prisiminimais dalinosi vartininkas.

Antrus metus Panevėžyje su žmona gyvenantis R. Broetto turi dar metus galiojantį kontraktą ir kitame sezone gins Aukštaitijos klubo garbę.

Palikite komentarą

Skip to content