TRENERIS APŽVELGĖ PASIBAIGUSĮ SEZONĄ

Pasibaigusiose LFF I lygos pirmenybėse sėkmingai pasirodė FK „Panevėžys B“ komanda. Iš keturiolikos lygos ekipų panevėžiečiai užėmė ketvirtąją vietą. Į priekį FK „Panevėžys B“ praleido tik tris komandas – „Šiaulius“, „Jonava“ ir Kazlų Rūdos „Šilą“.

Pirmoje lygoje debiutavę praėjusiais metais ir tada užėmėme aštuntąją vietą šiemet „Panevėžio B“ futbolininkai pakilo keturiais laipteliais aukščiau. Šiame sezone „Panevėžys B“ pralenkė visų šalies A lygoje rungtyniaujančių klubų dublerių komandas. LFF I lygos pirmenybėse FK „Panevėžys B“ šiemet abu sykius sugebėjo įveikti nugalėtojais tapusius „Šiaulių“ futbolininkus.

FK „Panevėžys B“ komandos vyriausiasis treneris, praeityje ilgametis Lietuvos rinktinės gynėjas, UEFA Čempionų lygos žaidėjas Dainius Gleveckas sako, kad prieš sezoną komandai nebuvo iškeltas uždavinys pirmenybėse užimti konkrečią vietą. Pasak D. Glevecko, pagrindinis jo vadovaujamos komandos tikslas – ruošti jaunus žaidėjus reprezentacinei miesto komandai.

„Panevėžio B“ komandos treneris teigia, kad jaunieji futbolininkai sparčiai progresuoja.

„Komandos pagrindą sudaro 2003 metais gimę jaunuoliai, kurie mokosi Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje. Kitame sezone komandos pagrindas išliks, todėl galima tikėtis dar geresnių rezultatų. Net šeši „Panevėžio B“ komandos žaidėjai kviečiami į Lietuvos U-19 rinktinę, o kai kurie iš jų jau spėjo debiutuoti ir pagrindinėje miesto komandoje. Visa eilė jaunuolių treniruojasi su pagrindine komanda, o tai vaikinams padeda sparčiau tobulėti“, – sakė D. Gleveckas.

Treneris sako, kad „B“ komandos užimta aukšta vieta yra daugybės žmonių nuoseklaus darbo rezultatas.

„Esame dėkingi R. Sargūno sporto gimnazijos vadovams, treneriams ir pedegogams, futbolo akademijos „Panevėžys“ specialistams ir visiems kitiems, kurie savo nuoširdžiu darbu prisideda prie bendro tikslo. Tikiu šia komanda ir manau, kad jau artimiausiu metu jaunųjų futbolininkų pavardės taps dar labiau žinomos visiems Lietuvos futbolo aistruoliams“, – sako D. Gleveckas.

Palikite komentarą

Skip to content