TRYS FK „PANEVĖŽYS“ ŽAIDĖJAI PATEKO Į TURO RINKTINĘ

Į pirmąją „Optibet A lygos“ savaitės rinktinę pateko trys FK „Panevėžys“ futbolininkai: Rafaelis Floro, Justinas Januševskis ir Tautvydas Eliošius.

Dešiniajame gynybos krašte žaidęs Rafaelis Floro didelį dėmesį skyrė gynybai bei sėkmingai susitvarkė su savo užduotimis. Praėjusiame sezone kairiajame krašte rungtyniavęs portugalas laimėjo 73 proc. dvikovų (8/11) besigindamas ir surinko 277 „InStat“ naudingumo balus – tai trečias rezultatas praėjusią savaitę.

Pirmą kartą vidurio gynėjų duetą su komandos draugu Franklinu Onwudiwe sudaręs J. Januševskis tapo akistatos su Marijampolės „Sūduva“ herojumi. Būtent šio futbolininko pelnytas įvartis galva išplėšė „Panevėžiui“ pergalę, be to, gynėjas laimėjo visas 5 dvikovas ir 3 susidūrimus „antrame aukšte“.

Solidžiai aikštės viduryje rungtyniavo Lietuvos rinktinės atstovas Tautvydas Eliošius. „Panevėžio“ saugas taip pat rezultatyviai asistavo komandos draugui bei išsiskyrė geru perdavimų tikslumu (39/44, 89 proc.). T. Eliošius dvikovoje su „Sūduva“ pasižymėjo 257 „InStat“ naudingumo balais.

Į simbolinę turo rinktinę pateko po tris „Kauno Žalgirio“ (Choco, Gratas Sirgėdas, Linas Pilibaitis) ir Kėdainių „Nevėžio“ (Tomas Rakašius, Janis Krautmanis, Alexas Kyeremeh) atstovus bei du Telšių „Džiugo“ futbolininkai (Povilas Survila ir Adomas Mika).

Palikite komentarą

Skip to content