Turo rinktinėje – du FK „Panevėžys“ žaidėjai

Į Lietuvos futbolo A lygos 8-ojo turo rinktinę pateko ir du FK „Panevėžys“ žaidėjai – Tautvydas Eliošius ir Ernestas Veliulis.

Rungtynėse su Kauno „Stumbru“ Tautvydas Eliošius saugas priminė save, kai atstovavo Pakruojo „Kruojai“ ir joje turėjo svarbų vaidmenį. Aštriai aikštės viduryje žaidęs „Panevėžio“ saugas nebijojo imtis iniciatyvos ir kūrė priekyje žaidžiantiems komandos draugams dėkingas situacijas atlikti smūgius. Sėkmingai nuo dviejų oponentų globos išsivadavęs „Panevėžio“ futbolininkas atliko savalaikį perdavimą Ernestui Veliuliui, kuris tiksliu smūgiu išlygino rezultatą.

Tokį aštrų Ernestą Veliulį „Panevėžio“ klubo aistruoliai norėtų matyti visada. Panašu, jog panevėžietis galutinai atsistatė po patirtos traumos ir sezono eigoje įgauna vis geresnę sportinę formą. Dvikovoje su „Stumbru“ E. Veliulis ne sykį savo reidais klaidino varžovus, kol galiausiai dvikovos pabaigoje sulaukė rezultatyvaus perdavimo iš T. Eliošiaus bei pelnė įvartį, kuris padėjo „Panevėžiui“ įsirašyti antrą tašką sezone.

Parašykite komentarą