Turo rinktinėje – du FK „Panevėžys“ žaidėjai

Lietuvos futbolo A lygos 5-ojo turo rinktinėje vietas išsikovojo visų šešių komandų žaidėjai. Į turo rinktinę pateko ir du FK „Panevėžys“ žaidėjai – Justinas Januševskis bei Ernestas Veliulis.

Pirmasis oficialus mačas prieš savo buvusią komandą vidurio gynėjui susiklostė sėkmingai. Būtent J. Januševskio staigus prasiveržimas ir preciziškas perdavimas į plotą įkirtusiam Ernestui Veliuliui prisidėjo prie pirmojo „Panevėžio“ iškovoto taško šiame sezone.

Ernestas veliulis be jokios abejonės buvo geriausias kairiojo krašto saugas 5-ajame ture ir vienas ryškiausių viso turo žaidėjų. Panevėžietis ne tik pelnė išlyginamąjį įvartį, bet ir buvo aktyvus kontratakose bei ne sykį labai pavojingai įsiveržė į baudos aikštelę, sukurdamas oponentams daug vargo.

Be panevėžiečių į turo rinktinę pateko po du „Sūduvos“ (Semiras Kerla, Thomasas Salamonas), „Žalgirio“ (Martinas Berkovecas, Marko Karamarko), „Kauno Žalgirio“ (Egidijus Vaitkūnas, Linas Pilibaitis), ir „Bangos“ (Deividas Padaigis, Julius Kasparavičius) futbolininkus bei „Riterių“ atstovas Lajo Traore.

Parašykite komentarą