TURO RINKTINĖJE – KETURI „PANEVĖŽIO“ ŽAIDĖJAI


Į Lietuvos A lygos simbolinę 9-ojo turo rinktinę išrinkti net keturi FK „Panevėžys“ žaidėjai: Rafaelis Broetto, Kotaro Amemiya, Tautvydas Eliošius ir Ignas Kružikas.

Aukštaitijos sostinės komanda džiaugėsi antrąja pergale, o prie jos prisidėjo ir šis vartininkas iš Brazilijos. Rafaelis Broetto atrėmė tris Vilniaus „Riterių“ futbolininkų smūgius, vos neapsigynė nuo 11 metrų baudinio bei surinko 256 „InStat“ naudingumo balus, o tai yra geriausias pasirodymas tarp vartų sargų.

Gana retai A lygos mačuose pasirodantis japonas Kotaro Amemiya susitikime su „Riteriais“ buvo svarbus pergalės faktorius. Dešiniuoju kraštu puikiai į kontratakas skuodęs K. Amemiya atliko du rezultatyvius perdavimus bei mačą baigė su 311 „InStat“ naudingumo balų. Tai – antras rezultatas 9-ajame ture.

Geriausią šio sezono mačą 9-ajame ture sužaidė „Panevėžio“ saugas Tautvydas Eliošius, pelnęs pirmą savo įvartį 2020-ųjų A lygoje. Iš Ukmergės kilęs futbolininkas skirstė perdavimus 82 proc. taiklumu (28/34) bei surinko 301 „InStat“ naudingumo balą. Tai – trečias rezultatas 9-ajame ture.

Pagaliau Lietuvos čempionate driokstelėjo Ignas Kružikas. Vėl mačą starto sudėtyje pradėjęs ir kiek labiau į kraštą vienu metu pastumtas puolėjas pelnė savo pirmą karjeros įvartį A lygoje. Komandai pradėjus žaisti dešimtiese, I. Kružikas sėkmingai rungtyniavo gynyboje ir slopino oponentų išpuolius savo baudos aikštelėje.

Be „Panevėžio“ žaidėjų į simbolinę 9-ojo turo rinktinę pateko penki Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai (Ivanas Tatomirovičius, Nemanja Ljubisavljevičius, Saulius Mikoliūnas, Richlordas Enninas, Francis Kyeremeh) bei du „Kauno Žalgirio“ atstovai (Karolis Šilkaitis ir Gratas Sirgėdas).

Palikite komentarą

Skip to content