Turo rinktinėje – keturi „Panevėžio“ žaidėjai

Į Lietuvos A lygos simbolinę 9-ojo turo rinktinę išrinkti net keturi FK „Panevėžys“ žaidėjai: Rafaelis Broetto, Kotaro Amemiya, Tautvydas Eliošius ir Ignas Kružikas.

Aukštaitijos sostinės komanda džiaugėsi antrąja pergale, o prie jos prisidėjo ir šis vartininkas iš Brazilijos. Rafaelis Broetto atrėmė tris Vilniaus „Riterių“ futbolininkų smūgius, vos neapsigynė nuo 11 metrų baudinio bei surinko 256 „InStat“ naudingumo balus, o tai yra geriausias pasirodymas tarp vartų sargų.

Gana retai A lygos mačuose pasirodantis japonas Kotaro Amemiya susitikime su „Riteriais“ buvo svarbus pergalės faktorius. Dešiniuoju kraštu puikiai į kontratakas skuodęs K. Amemiya atliko du rezultatyvius perdavimus bei mačą baigė su 311 „InStat“ naudingumo balų. Tai – antras rezultatas 9-ajame ture.

Geriausią šio sezono mačą 9-ajame ture sužaidė „Panevėžio“ saugas Tautvydas Eliošius, pelnęs pirmą savo įvartį 2020-ųjų A lygoje. Iš Ukmergės kilęs futbolininkas skirstė perdavimus 82 proc. taiklumu (28/34) bei surinko 301 „InStat“ naudingumo balą. Tai – trečias rezultatas 9-ajame ture.

Pagaliau Lietuvos čempionate driokstelėjo Ignas Kružikas. Vėl mačą starto sudėtyje pradėjęs ir kiek labiau į kraštą vienu metu pastumtas puolėjas pelnė savo pirmą karjeros įvartį A lygoje. Komandai pradėjus žaisti dešimtiese, I. Kružikas sėkmingai rungtyniavo gynyboje ir slopino oponentų išpuolius savo baudos aikštelėje.

Be „Panevėžio“ žaidėjų į simbolinę 9-ojo turo rinktinę pateko penki Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai (Ivanas Tatomirovičius, Nemanja Ljubisavljevičius, Saulius Mikoliūnas, Richlordas Enninas, Francis Kyeremeh) bei du „Kauno Žalgirio“ atstovai (Karolis Šilkaitis ir Gratas Sirgėdas).

Parašykite komentarą