TURO RINKTINĖJE – TRYS FK „PANEVĖŽYS“ ŽAIDĖJAI


Praėjusiame ture FK „Panevėžys“ pasiekė pirmą pergalę šių metų A lygos čempionate, kai savo aikštėje rezultatu 2:1 įveikė Gargždų „Bangą“. Trys „Panevėžio“ klubo žaidėjai pateko į septintojo A lygos turo rinktinę.

Beveik nekeičiamas kairiojo krašto gynėjas Hugo Figueredo dvikovoje su Gargždų „Banga“ sužaidė vos kėlinį, bet tą padarė tiesiog puikiai. Brazilas laimėjo visas 10 dvikovų, 90 proc. taiklu mu atliko perdavimus (27/30), iš kurių 2 buvo „raktiniai“. 296 „InStat“ naudingumo balai – akivaizdžiai geriausias rezultatas tarp visų šios pozicijos žaidėjų.

Aukštaitijos komanda pagaliau džiaugėsi pirmąja pergale ir čia svarbų vaidmenį suvaidino patyręs panevėžietis Paulius Janušauskas. Komandos kapitonas mače su „Banga“ realizavo baudinį, atliko net 6 smūgius ir 3 „raktinius“ perdavimus.

„Panevėžio“ puolėjas Ignas Kružikas kol kas dar neįmušė savo pirmojo įvarčio A lygoje, vis dėlto, jo tobulėjimas yra akivaizdus. I. Kružikas uždirbo baudinį, atliko net 5 smūgius, iš kurių net 4 skriejo į vartų plotą ir žaidė labai aktyviai – iš net 33 dvikovų laimėtos 18.

Be panevėžiečių į 7-ojo turo rinktinę pateko šeši Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai (Martinas Berkovecas, Saulius Mikoliūnas, Ivanas Tatomirovičius, Richlordas Enninas, Mantas Kuklys, Francis Kyeremeh) bei po vieną „Kauno Žalgirio“ (Rudinilsonas Silva) ir „Sūduvos“ (Valerijus Šabala) atstovą.

Palikite komentarą

Skip to content