TURO RINKTINĖJE – TRYS „PANEVĖŽIO“ ŽAIDĖJAI

Lietuvos futbolo A lygos sudarytoje 17-ojo turo rinktinėje – net trys „Panevėžio“ futbolininkai. Tarp vienuolikos geriausių turo žaidėjų pateko vartininkas Šarūnas Jurevičius, gynėjas Vytas Gašpuitis ir puolėjas Rafaelis Ledesma. 17-ajame ture „Panevėžys“ išvykoje rezultatu 2:1 nugalėjo „Palangą“.

Šarūnas Jurevičius. Panevėžiečiai pertrauką pasitiko penktoje turnyro lentelės vietoje, kai Palangoje buvo įveikta vietos „Palanga“. Dvikova čempionato debiutantams klostėsi sunkiai ir, jeigu ne patikimas vartų sargo Š. Jurevičiaus žaidimas, akistata galėjo susiklostyti kitaip. Praleisto įvarčio metu vartininkas savo komandai padėti šansų neturėjo, tačiau su kitomis pavojingomis oponentų atakomis susitvarkė užtikrintai.

Vytas Gašpuitis. Nors panevėžiečiai antrame kėlinyje turėjo iniciatyvą, tačiau kurti pavojingas progas prie „Palangos“ vartų sekėsi gana sunkiai. Viskas pasikeitė 71-ąją minutę, kai standartinės padėties metu galva kamuolį į priešininkų vartus nukreipė V. Gašpuitis. Šis aukštas vidurio gynėjas jau antrą sykį šiame sezone nubaudė tą patį varžovą.

Rafaelis Ledesma. Aukštaitijos ekipa klimpo Palangoje, tad išskirtinė šio brazilo patirtis buvo vietoje ir laiku. R. Ledesma nerealizavo poros dėkingų progų pasižymėti, tačiau atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kurių „Panevėžys“ pelnė išlyginamąjį ir pergalingą įvartį.

Be trijų „Panevėžio“ futbolininkų, į 17-ojo turo rinktinę pateko penki „Sūduvos“ žaidėjai (Semiras Kerla, Andro Švrljuga, Vaidas Slavickas, Sandro Gotalas, Mihretas Topčagičius), du Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai (Modestas Vorobjovas, Matas Vareika) ir „Riterių“ atstovas Artiomas Gurenka.