UEFA KONFERENCIJŲ LYGOJE FK „PANEVĖŽYS“ STARTUOS NUO ANTROJO ETAPO

FK „Panevėžys“ savo pasirodymą UEFA Konferencijų lygoje pradės nuo antrojo etapo. Tokią oficialią informaciją Aukštaitijos sostinės klubas gavo iš Lietuvos futbolo federacijos.

Šešių šalių, kurios UEFA klubų reitinge užima 30-35 vietas, komandos iš karto pateko į antrąjį etapą. Be „Panevėžio“ ekipos, iš karto UEFA Konferencijų lygos antrajame etape dalyvaus Slovakijos, Lichtenšteino, Slovėnijos, Vengrijos ir Liuksemburgo klubai, tapę savo šalių taurės laimėtojais.

„Panevėžio“ klubo vadovai dvejopai vertina tai, kad komanda kovas turnyre iš karto pradės nuo antrojo etapo. Pasak klubo vadovų, smagu žaisti antrajame etape, bet įveikti šį etapą bus sunkiau, nes varžovas bus pajėgesnis.

Pirmojo atrankos etapo burtai bus traukiami birželio 15 dieną, o antrojo etapo, kuriame paaiškės dvi komandos, su viena iš kurių teks žaisti panevėžiečiams – birželio 16-ąją.

Pirmojo atrankos etapo susitikimai vyks liepos 8 ir 15 dienomis, o antrojo – liepos 22-29 dienomis.

UEFA Konferencijų lygos startas reiškia, kad pirmą kartą per daugiau nei 20 metų UEFA sezono metu rengs tris vyrų klubines varžybas. Jose dalyvaus 184 komandos iš visų 55 UEFA nacionalinių asociacijų.

Prieš grupės varžybas bus surengti trys atrankos etapai ir atkrintamosios varžybos. Grupės varžybose dalyvaus 32 komandos: 17 klubų patekę iš Konferencijų lygos atkrintamųjų varžybų, 5 klubai pasitraukę iš Čempionų lygos ir 10 klubų neįveikusių Europos lygos atkrintamųjų varžybų etapo.

Grupių varžybose 32 komandos bus suskirstytos į 8 grupes po 4 ekipas. Konferencijų lygos aštuonių grupių nugalėtojai patenks tiesiai į aštuntfinalį. Antrąsias vietas užėmusios komandos žais atkrintamąsias varžybas su trečiosiomis Europos lygos grupių komandomis dėl likusių aštuonių vietų aštuntfinalyje.

Konferencijų lygos susitikimai vyks ketvirtadieniais – tuo pačiu metu kaip ir Europos lygos rungtynės. Konferencijų lygos finalas vyks 2022 metų gegužės 25 dieną Albanijos sostinėje Tiranoje.

Palikite komentarą

Skip to content