UŽTIKRINTA PANEVĖŽIEČIŲ PERGALĖ

Šiandien FK „Panevėžys“ šalies A lygos čempionate iškovojo užtikrintą pergalę. Namuose rungtyniavę panevėžiečiai užtikrintai rezultatu 3:0 (3:0) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkus.

Susitikimą žymiai aktyviau pradėję aikštės šeimininkai nuo pat pirmųjų mačo minučių užgulė svečių ekipos vartus. Šeimininkai kėlė keletą kampinių prie „Nevėžio“ komandos vartų, bet kėdainiškiai sėkmingai gynėsi.

21-ąją rungtynių minutę „Panevėžio“ komanda išsiveržė į priekį. Aktyviai rungtyniavęs Ernestas Veliulis iš baudos aikštelės tiksliu smūgiu į viršutinį varžovų vartų kampą nuginklavo „Nevėžio“ vartininką Robertą Granauską.

Po 12-os minučių šeimininkai jau pirmavo rezultatu 2:0. „Nevėžio“ vartininkas atrėmė stiprų aikštės šeimininko žaidėjo smūgį, bet pirmasis prie kamuolio suskubęs T. Eliošius stipriu ir tiksliu smūgiu pelnė įvartį.

Dar vieną įvartį panevėžiečiai pelnė 43-ąją mačo minutę. Rafaelis Floro tiksliai atliko perdavimą Elivelto, kuris iš arti pasiuntė kamuolį į svečių vartus – 3:0.

Svečiai pirmajame kėlinyje buvo priversti beveik visą laiką gintis. Kėliniui baigiantis pavojingą tolimą smūgį atliko Motiejus Burba, bet patikimai sužaidęs „Panevėžio“ vartininkas Danas Šimkevičius.

Poilsio komandos išėjo šeimininkų ekipai pirmaujant rezultatu 3:0.

Antrojo kėlinio pradžioje „Panevėžio“ treneriai atliko du keitimus, o vėliau pakeitė dar tris futbolininkus.

Po pertraukos ir toliau aikštėje dominavo „Panevėžio“ futbolininkai, kurie turėjo keletą progų pasižymėti. Tiesa, kartą „Nevėžio“ futbolininkas Karolis Rakuiža sukirto kamuolį į aikštės šeimininkų komandos vartų virpstą.

FK „Panevėžys“ ketvirtą kartą šiame sezone nugalėjo „Nevėžį“. Šį sykį rezultatu 3:0.

Susitikimą su „Nevėžio“ futbolininkais panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Pijus Širvys, Matheusas Bissi (46 min. Matijus remeikis), Justinas Januševskis, Rafaelis Floro, Tautvydas Eliošius (65 min. Žygimantas Baguška), Domantas Antanavičius, Ernestas Veliulis (46 min. Jeffrey Sarpongas), Eligijus Jankauskas (56 min. Ignas Kružikas), Elivelto (65 min. Antonis Kapnidis), Sebastianas Vasquezas.

Artimiausią susitikimą FK „Panevėžys“ žais lapkričio 24 dieną. Panevėžiečiai Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse svečiuose susitiks su Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkais.