UŽTIKRINTA PERGALĖ KAUNE

Sėkmingai 2019 metų „SHARP LFF taurės“ turnyrą pradėjo FK „Panevėžys“. Reprezentacinė miesto komanda išvykoje 1/16 turnyro finalo rezultatu 4:0 (0:0) nugalėjo Kauno FC „Hegelmann Litauen“ ekipą, rungtyniaujančią LFF Pirmos lygos pirmenybėse.

Iškovoję užtikrintą pergalę, panevėžiečiai pateko į „SHARP LFF taurės“ turnyro aštuntfinalį. Kas bus FK „Panevėžys“ varžovu šiame etape, paaiškės ištraukus burtus.

Jau pačioje mačo, vykusio Kaune, pradžioje du sykius galėjo pasižymėti T. Salamanavičius. 4-ąją susitikimo minutę iš 8 metrų panevėžietis smūgiavo šalia šeimininkų vartų, o dar po trijų minučių jo smūgiuotą kamuolį atrėmė FC „Hegelmann Litauen“ vartininkas. Pirmoje kėlinio pusėje įsiminė pavojingi R. Stanulevičiaus bei R. Ledesmos smūgiai, bet šiems žaidėjams pritrūko tikslumo.

20-ąją rungtynių minutę gerą progą pasižymėti turėjo ir šeimininkai, bet vartininkas Š. Jurevičius gražiame šuolyje nukreipė kamuolį į kampinį. Po kelių minučių panevėžiečius nuo įvarčio išgelbėjo virpstas.

Kiek vėliau gerą galimybę pelnyti įvartį turėjo R. Ledesma, bet iš dėkingos padėties pataikė tiesiai į kauniečių vartininką. Nepaisant abiejų ekipų futbolininkų pastangų, poilsio komandos išėjo esant rezultatui 0:0.

Ryžtingai nusiteikę panevėžiečiai pradėjo antrąją rungtynių pusę. Šeimininkai dar kurį laiką įstengė atsilaikyti prieš svečių atakas, bet vėliau jie buvo bejėgiai prieš pakiliai rungtyniavusius varžovus. Trijų minučių intervale (nuo 61-osios iki 64-osios) panevėžiečiai pelnė net tris įvarčius. Du kartus pasižymėjo Tadas Eliošius, o sykį – Tomas Salamanavičius. Rungtynėms artėjant prie pabaigos (90-ąją minutę) dar vieną įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Ernestas Veliulis.

Rungtynes Kaune panevėžiečiai pradėjo tokios sudėties: Šarūnas Jurevičius, Tomas Kačerauskas, Pavelas Krukas, Mantas Fridrikas, Sigitas Urbys, Rokas Stanulevičius, Jonas Skinderis, Tadas Eliošius, Tomas Salamanavičius, Tautvydas Eliošius, Rafaelis Ledesma.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais namuose birželio 2 dieną. Sekmadienį panevėžiečiai Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse susitiks su Klaipėdos „Atlantu“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 18 valandą.