UŽTIKRINTAI ĮVEIKTAS LATVIJOS KLUBAS

FK „Panevėžys“ namuose sužaidė dar vieną draugišką susitikimą. Šį kartą panevėžiečiai rezultatu 4:1 (3:1) įveikė Rygos SC „Albatroz“ komandą.

Jau pačioje susitikimo pradžioje abi ekipos pasikeitė pavojingais momentais. 1-ąją mačo minutę priešininkai trise išbėgo prieš vieną panevėžiečių gynėją, bet „Albatroz“ žaidėjas smūgiavo gerokai virš vartų. Po dviejų minučių pavojus jau kilo prie Latvijos ekipos vartų. Po pakelto kampinio Mantas Fridrikas iš dviejų metrų nuotolio galva smūgiavo virš vartų.

5-ąją mačo minutę Ernestas Veliulis iššoko vienas prieš vieną ir su svečių vartininku, kuris išgelbėjo savo komandą, nukreipdamas kamuolį į kampinį. Pakėlus kampinį Pavelas Krukas galva nukreipė kamuolį į „Albatroz“ vartus ir išvedė šeimininkus į priekį.

16-ąją minutę krito dar vienas įvartis į varžovų vartus. Paulius Janušauskas iš 15 metrų atstumo, kamuoliui kliudžius „Albatroz“ komandos vartų virpstą, dar labiau padidino panevėžiečių persvarą.

Po trijų minučių „Panevėžys“ jau pirmavo rezultatu 3:0. Po gražaus derinio, kuriame dalyvavo Rafaelis Ledesma, Ernestas Veliulis ir Tautvydas Eliošius, tiksliu smūgiu pasižymėjo P. Janušauskas.

Per likusį iki pertraukos laiką šeimininkai turėjo dar dvi geras progas, bet jomis nepasinaudojo. Svečiams 37-ąją mačo minutę, vos antrą kartą apsilankius šeimininkų baudos aikštelėje, pavyko uždirbti 11 metrų baudinį ir jį realizuoti. Po pirmojo kėlinio šeimininkai pirmavo rezultatu 3:1.

Po pertraukos „Panevėžio“ komanda turėjo neginčytiną iniciatyvą. 63-ąją susitikimo minutę panevėžiečiai dviese iššoko prieš varžovų vartininką, bet įvarčio pelnyti nesugebėjo. Dar po penkių minučių panevėžiečiams pavyko pasižymėti. Po greitos atakos į „Albatroz“ vartus krito ketvirtasis įvartis, kurį pelnė peržiūroje dalyvaujantis puolėjas.

Per likusį laiką puikių progų pasižymėti neišnaudojo Andrejus Karvackis ir Aleksandras Jerkinas. Svečiams antrame kėlinyje prie šeimininkų vartų jokios pavojingesnės progos sukurti nepavyko. Šį susitikimą panevėžiečiai laimėjo rezultatu 4:1.

Šiame mače „Panevėžio“ treneriai bandė įvairias taktines schemas bei į mūsų klubo peržiūrą atvykusius žaidėjus. Artimiausiu metu su keliais naujais žaidėjais bus pasirašytos sutartys.

Latvijos komandoje rungtyniavo labai daug naujokų, kurie parėjimų lango metu siekia pasirašyti sutartis su įvairiomis naujomis komandomis. Kadangi Rygos SC „Albatroz“ labai glaudžiai bendradarbiauja su „Galaxy“ klubu iš JAV, tai šiame susitikime rungtyniavo absoliuti dauguma naujokų iš įvairių užsienio šalių.

Dar vieną draugišką susitikimą „Panevėžys“ žais šį šeštadienį išvykoje su Latvijos čempione FC „Riga“ komanda. Rungtynės Rygos „Daugavos“ mokyklos (Slimnīcas iela 11) stadione prasidės 17 valandą.