VANDENLENČIŲ PARKE APSILANKĖ FK „PANEVĖŽYS“ ŽAIDĖJAI


FK „Panevėžys“ žaidėjai po pergalingų rungtynių su „Riteriais“ gavo keturis laisvadienius, kuriuos praleidžia skirtingai.

Šiandien reprezentacinės miesto komandos žaidėjai Lukas Čerkauskas, Tautvydas Eliošius, Jonas Skinderis, Ernestas Veliulis, Rafaelis Ledesma, Sebastianas Vasquezas ir Patrikas Bordonas kelias valandas futbolo kamuolį iškeitė į ekstremalias vandens pramogas.

Vandenlenčių parke (Wake Panevezys), esančiame prie Ekrano marių, žaidėjai išbandė savo jėgas skrosdami vandenį vandenlentėmis. Tiesa, R. Ledesma stebėjo futbolininkų pasirodymą įsitaisęs patogiame krėsle ir laidė komandos draugų adresu replikas.

„Jie jaunesni už mane. Tegu išbando save tokiose atrakcijose, o aš ramiai pasėdėsiu ir pasijuoksiu iš jų“, – sakė brazilas.

O pasijuokti tikrai buvo iš ko. Pirmą kartą save išbandęs tokiame amplua S. Vasquezas vos keletą metrų išsilaikęs ant vandenlentės, atsidurdavo Ekrano marių vandenyje. Azartą pagavęs puolėjas vėl stodavosi ant vandenlentės, o už kelių sekundžių vėl krisdavo į vandenį.

Išlipęs į krantą kolumbietis pripažino, kad nebuvo taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

„Įvarčius mušti futbolo aikštėje žymiai lengviau nei skrieti vandenlente“, – sakė S. Vasquezas.

Kiek geriau sekėsi ši pramoga kitam „Panevėžio“ puolėjui Patrikui Bordonui. Nors slovėnas taip pat ne kartą atsidūrė vandenyje, daugumos nuomone, jis šį sudėtingą egzaminą išlaikė kiek geriau nei jo komandos draugas.

FK „Panevėžys“ saugas Tautvydas Eliošius pasirinko kiek ramesnį pramogavimo būdą. Futbolininkas irklente apsuko didelį ratą aplink Ekrano marias ir išvengė ekstremalių situacijų.

Palikite komentarą

Skip to content