VILNIUJE NUSILEISTA ČEMPIONATO LYDERIUI

Šiandien Lietuvos A lygos devintojo turo rungtynes FK „Panevėžys“ išvykoje žaidė su Vilniaus „Žalgiriu“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 1:2 (1:1).

Abi komandos aktyviai, be didesnės žvalgybos, pradėjo rungtynes ir jau mačo pradžioje turėjo progų pasižymėti.

7-ąją susitikimo minutę po Rolando Baravyko perdavimo „Žalgirio“ futbolininkas Ertonas Fejzullahu iš dėkingos padėties sukirto kamuolį tiesiai į panevėžiečių vartininką Marių Suvaizdį. Po penkių minučių komandos pasikeitė pavojingomis progomis. Iš pradžių geros progos neišnaudojo šeimininkų futbolininkas Livu Antalis, o iškart po to – panevėžietis Ernestas Veliulis.

24-ąją rungtynių minutę „Žalgirio“ futbolininkai išsiveržė į priekį. Livu Antalis pasiuntė kamuolį į svečių vartus.

Panevėžiečiai savo atakas dažniausiai rengė dešiniuoju kraštu. Po vienos tokios atakos rezultatas tapo lygus. Paulius Janušauskas atliko tikslų perdavimą Sebastianui Vasquezui, kuris 35-ąją susitikimo mimutę iš arti pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus.

Priešpaskutiniąją kėlinio minutę panevėžiečiai turėjo progą išsiveržti į priekį, bet du paeiliui smūgiai į vilniečių vartus buvo netikslūs.

Po pertraukos kiek aktyvesni buvo „Žalgirio“ futbolininkai, bet „Panevėžio“ žaidėjai sumaniai gynėsi. Vis dėlto, 81-ąją mačo minutę „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. Tiksliu baudos smūgiu kamuolį į „Panevėžio“ vartus pasiuntė rezultatyviausias A lygos futbolininkas Tomislavas Kišas.

Nepaisant abiejų komandų žaidėjų pastangų, rezultatas nepasikeitė iki susitikimo pabaigos. „Žalgiris“ iškovojo pergalę rezultatu 2:1.

Susitikimą su ,,Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Marius Suvaizdis, Lukas Čerkauskas, Vytas Gašpuitis, Mantas Fridrikas, Aleksandras Jerkinas, Sigitas Urbys, Andrejus Karvackis (75 min. Tadas Eliošius), Ernestas Veliulis, Tautvydas Eliošius, Paulius Janušauskas (77 min. Rafaelis Ledesma), Sebastianas Vasquezas.

Artimiausias Lietuvos A lygos čempionato rungtynes FK „Panevėžys“ žais namuose gegužės 12 dieną su „Palanga“. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione (A. Jakšto g. 1) prasidės 17 valandą.