VYKO TRADICINIS FUTBOLO TURNYRAS

Tradiciškai kiekvienais metais FK „Panevėžys“ rengiamas „Draugų ir rėmėjų” futbolo turnyras šiemet vyko rugsėjo 1-ąją dieną.

Turnyre, vykusiame Futbolo akademijos „Panevėžys” sporto bazėje, dalyvavo šešios komandos suskirstytos į du pogrupius. Turnyro dalyviai varžėsi 1/4 aikštės, o komandai atstovavo šeši aikštės žaidėjai ir vartininkas.

A pogrupio nugalėtoja tapo Panevėžio miesto savivaldybės administracijos komanda. Antrąją vietą užėmė „Sekundė“, o trečiąją – „Naftėnas“.

B pogrupyje geriausiai sekėsi FK „Panevėžys“ administracijai. Antri liko „Kalnapilio“, o treti – „Jūsų Panevėžys“ atstovai.

Pagal užimtas vietas pogrupiuose komandos išsiaiškino galutines pozicijas. Finale susitiko pogrupių nugalėtojos Panevėžio miesto savivaldybės administracijos ir FK „Panevėžys“ administracijos komandos. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2, o baudinius tiksliau mušę FK „Panevėžys“ administracijos futbolininkai iškovojo pirmąją vietą. Turnyro nugalėtojų ekipai atstovavo Joao Martinsas, Luisas Andrade, Marius Suvaizdis, Bronius Vaitiekūnas, Povilas Lukšys, Marius Suvaizdis, Tomas Salamanavičius, Deividas Česnauskis su savo sūnumis.

Kovoje dėl trečiosios vietos „Sekundė“ įveikė „Kalnapilį“, o susitikime dėl penktosios vietos „Jūsų Panevėžys“ pranoko „Naftėną“.

Visų komandų geriausi žaidėjai buvo apdovanoti laikrodžiais, kuriuos įsteigė parduotuvė „Laikas“. Viso turnyro geriausiu žaidėju pripažintas FK „Panevėžys“ treneris L. Andrade.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas teigė, kad šiame, jau ketvirtą kartą rengiamame turnyre, svarbiausia buvo ne rezultatas, o bendravimas.

„Norėjome padaryti šventę visiems, kurie prisideda prie futbolo populiarinimo mūsų mieste. Atvyko daug ne tik esamų, bet ir buvusių mūsų reprezentacinės miesto komandos žaidėjų su savo šeimonmis. Esame dėkingi tiems, kurie padeda mūsų klubui, todėl ir rengiame tokį turnyrą. Dalyvių gretos auga, todėl panašius turnyrus rengsime ir ateityje“, – sakė kartu su komandos draugais nugalėtoju tapęs B. Vaitiekūnas.

.

Palikite komentarą

Skip to content