ŽINOMAS MUZIKOS ATLIKĖJAS NEPRALEIDŽIA „PANEVĖŽIO“ RUNGTYNIŲ

Legendinės grupės „Naktinės personos“ narį Arą Vėberį visuomet galima sutikti stadione, kai namuose šalies A lygos čempionato rungtynes žaidžia FK „Panevėžys“.

Jau treti metai Aukštaitijos sostinėje gyvenantis muzikos atlikėjas, tekstų ir muzikos autorius nepraleidžia nė vienų reprezentacinės miesto komandos rungtynių.

„Futbolas nuo pat vaikystės mano širdyje užima ypatingą vietą. Dar būdamas mažametis vaikas Vilniuje su savo tėčiu nuolat lankydavausi stadione ir stebėdavau Vilniaus „Žalgirio“ susitikimus tuometinės Sovietų Sąjungos pirmenybėse. Dėkingas aistringam futbolo fanui, Panevėžio miesto merui Ryčiui Račkauskui, kuris pačioje sezono pradžioje pakvietė į stadioną stebėti rungtynių. Su meru iki tol bendraudavau kultūriniais klausimais, bet nebuvo užmirštas ir sportas. Buvau maloniai nustebintas, kad žmonės noriai eina į stadioną stebėti rungtynių ir susirenka pakankamai gausus žiūrovų būrys. Smagu, kad komanda nuo sezono pradžios pastebimai pagerino savo žaidimą ir pakilo į penktąją vietą. Dabar jau drąsiai galima teigti, kad esu „Panevėžio“ klubo fanas“, – sakė A. Vėberis.

Po rungtynių su Vilniaus „Žalgiriu“ vienos iš klubo rėmėjų įmonės „Hummel“ atstovas Egidijus Briedis buvusiai scenos žvaigždei įteikė vardinius marškinėlius.

Palikite komentarą

Skip to content