NUTRAUKTA ĮVARČIŲ SAUSRA!

FK „Panevėžys“ praėjusią savaitę pagaliau iškovojo ilgai lauktą pergalę ir ją įtvirtino net šešiais pelnytais įvarčiais.

Greta lyderių trejeto

Pirmos lygos XI ture panevėžiečiai susitiko su Kauno „Hegelmann Litauen“ futbolininkais, išvykoje vykusiame mače dominavo svečiai iš Panevėžio, kurie siekė nutraukti net penkių „sausų“ rungtynių seriją. Daugiau nei 450 minučių panevėžiečiai negalėjo pelnyti įvarčio ir nuo balandžio pabaigos sparčiai ėmė barstyti svarbius taškus.

24 min. Mantas Savėnas sėkmingai realizavo 11 m baudinį, tačiau po 12-kos minučių tą patį padarė ir aikštės šeimininkai: nuo 11 m žymos tiksliai smūgiavo Donatas Stulga. Tačiau lygus rezultatas išsilaikė vos porą minučių. 38 min. tiksliai smūgiavo dubliu pasižymėjęs M. Savėnas, o į nokdauną šeimininkus pirmo kėlinio pabaigoje 40 min. pasiuntė Viliaus Giedraičio įvartis – 3:1.

Tačiau „Hegelmann Litauen“ pasinaudojo išsiblaškiusia „Panevėžio“ gynyba ir prieš pat pertrauką sušvelnino rezultatą, įvartį pelnė Rokas Sikorskis (44 min.).

Po pertraukos savo antrąjį įvartį 64 min. pelnė Vilius Giedraitis – 4:2, o 72 min. po keitimo aikštėje pasirodęs Paulius Obolevičius pelnė penktąjį komandos įvartį.

72 min. aikštės šeimininkų gretose Dovydas Sinkus dar sušvelnino rezultatą, tačiau tai buvo viskas, ką tose rungtynėse pavyko nuveikti kauniečiams. Paskutinį vinį į varžovų karstą 80 min. kalė Tadas Markevičius ir panevėžiečiai pergalę šventė 6:3.

Po pergalės FK „Panevėžys“ šiuo metu dalinasi 4-6 vietomis kartu Alytaus „Dainava“ ir Telšių „Džiugu“. Pirmauja Kazlų Rūdos „Šilas“ – 27 taškai, antri žengia „Vilniaus Vytis“ (25 tšk.), trečia – „Palanga“ (24).

FK „Panevėžys“ žaidė tokia sudėtimi: Marius Suvaizdis, Džiugas Petrauskas (46′ Povilas Lukšys), Arnas Ribokas, Martynas Vasiliauskas (62′ Jonas Skunderis), Sigitas Olberkis, Svajūnas Čyžas, Mantas Savėnas (73′ Žilvinas Banys), Tomas Rakašius, Arnas Borodinas, Tadas Markevičius (82′ Dominykas Donėla), Vilius Giedraitis (67′ Paulius Obolevičius).

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais jau šiandien, birželio 7-ąją, namuose su FK „Palanga“ ekipa. Mačo pradžia – 19.30 val.

Kiti XI turo rezultatai:

„Lokomotyvas“ (Radviliškis) – „Kražantė“ (Kelmė) 3:3 (0:1), „Banga“ (Gargždai) – „Nevėžis“ (Kėdainiai) 2:2 (1:1), DFK „Dainava“ (Alytus) – „Džiugas“ (Telšiai) 1:0 (0:0), FBK „Kaunas“ – „Minija“ (Kretinga) 2:2 (1:0), „Vilniaus Vytis“ – „Šilutė“ 1:0 (0:0).

Taurėje – Kybartų „Sveikatos“ barjeras

Penktadienį Vilniuje ištraukti 2016 m. LFF taurės turnyro III etapo burtai, kurie lėmė varžovus ir komandoms.

Pasikeitus varžybų formatui, šį sezoną aukščiausios lygos ekipos, tarp jų ir nugalėtojų titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ į kovas įsijungia jau nuo trečiojo etapo. Vilniečiams iš karto teko kita lygos komanda – Kauno „Žalgiris“.

Praėjusį trečiadienį Vilniuje „Panevėžys“ neturėjo vargo su vietos mėgėjų „Tera SKŽ“ ir kone treniruočių pobūdžio rungtynėse svečiai laimėjo 5:0 (2:0). Kitame III etape „Panevėžys“ kovos su Kybartų „Sveikata“ (II lyga, Pietų) komanda.

Visuose etapuose komandos nugalėtojas paaiškės per vienerias rungtynes, prireikus – per pratęsimą ir baudinių seriją. IV etapo (aštuntfinalio) rungtynės vyks rugpjūčio pradžioje.