APIE MUS RAŠO: „PANEVĖŽYS“ NAMUOSE PALAUŽĖ „BANGĄ“

LFF Pirmos lygos V ture FK „Panevėžys“ namuose priėmė Gargždų „Bangą“. Tai, ko gero, rimčiausias varžovas, su kuriuo šiemet teko suremti ginklus.
Gargždiškiai ketvirtajame ture net 7:0 sutriuškino Kretingos „Miniją“, panevėžiečiams 4-asis turas taip pat buvo sėkmingas – 4:1 įveikta Kelmės „Kražantė“.
Prasidėjus rungtynėms jau buvo aišku, kad turnyro lentelės lyderiai Kazlų Rūdos „Šilas“ ir „Vilniaus Vytis“ į savo sąskaitą įsirašė po 3 taškus. Rungtynės Panevėžyje prasidėjo svečių atakomis. Jie kontroliavo kamuolį ir spaudė panevėžiečius. Mūsiškius gelbėjo fortūna ir komandos vartininkas Marius Suvaizdis, kuris, pasak panevėžiečių vyriausiojo trenerio Virginijaus Liubšio, sužaidė geriausias šio sezono rungtynes.
Beje, treneris ir tikėjosi varžovų spaudimo. Pasak Virginijaus Liubšio, varžovai – pajėgi komanda, tikrai turinti patekti į lyderių trejetą. Trenerio nurodymas buvo „susispausti“ ir naudotis kontratakų galimybe. Tą panevėžiečiai ir įgyvendino.
Viena iš tokių kontratakų pirmajame kėlinyje 8 min. baigėsi puikiu Pauliaus Obolevičiaus smūgiu. Tai buvo pirmasis puolėjo įvartis šiame sezone. Daugiau įvarčių pirmajame kėlinyje žiūrovai neišvydo. Buvo aišku, kad varžovai nenuleis rankų, laukė įdomus antrasis kėlinys.
Vėl kartojosi pirmojo kėlinio scenarijus: aktyvesni buvo „Bangos“ futbolininkai, kontroliavę kamuolį, jų perdavimai buvo tikslesni, bet rungtynes laimi tie, kurie įmuša įvarčius. Ir šį kartą vėl Paulius Obolevičius vedė komandą į pergalę. Jo antrasis įvartis, galima sakyti, „nužudė varžovų viltis“.
Panevėžiečių pergalę lėmė sėkmingos kontratakos. Tiesa, panevėžiečiai turėjo dar bent dvi realias progas, nereikia pamiršti, kad svečiai šį kartą tokių progų turėjo daugiau, bet puikiai sužaidė „Panevėžio“ vartų sargas Marius Suvaizdis.
6 ir 7 turo rungtynes panevėžiečiai žais išvykoje, o jų varžovais bus Radviliškio „Lokomotyvas“ ir Vilniaus „Vytis“.