APMAUDUS PRALAIMĖJIMAS „DAINAVAI“

Savaitgalį LFF Pirmoje lygoje buvo žaidžiami trečiojo turo susitikimai. FK „Panevėžys“ svečiuose susitiko su Alytaus „Dainava“. Panevėžiečiams šiame sezone tai buvo pirmosios rungtynės išvykoje.

FK „Panevėžys“ sėkmingai pradėjo šių metų LFF Pirmos lygos pirmenybes. Mūsų miesto reprezentacinė komanda pirmuose dvejuose susitikimuose savo aikštėje vienodais rezultatais 1:0 nugalėjo „Pakruojo“ ir „Žalgirio B“ ekipas.

„Dainava“ šiame sezone buvo sužaidusi tik vieną susitikimą. Alytiškiai išvykoje rungtynes su Kauno „Stumbro B“ komanda baigė taikiai 1:1.

Rungtynės tarp  „Dainavos“ ir „Panevėžio“ komandų  vyko Alytaus Dainavos pagrindinės mokyklos dirbtinės dangos aikštėje.

Susitikimas Alytuje vėlavo 8 minutes, nes laiku į stadioną nespėjo atvykti Greitosios pagalbos automobilis.

Jau pačioje mačo pradžioje I. Tsyvilka prasiveržė kraštu, atliko gerą perdavimą į varžovų baudos aikštelę, bet niekas iš komandos draugų prie kamuolio nesuspėjo. Po kelių minučių Ž. Banys pavojingai smūgiavo iš 16 metrų, bet kamuolys praskriejo virš vartų. Realiausią progą pasižymėti panevėžiečiai turėjo 30-ąją rungtynių minutę, kai maždaug iš 30 metrų I. Tsyvilkos smūgiuotą kamuolį „Dainavos‘ vartininkas didelių pastangų dėka nukreipė į kampinį. Po minutės pavojinga ataka atsakė šeimininkai, bet jų smūgis buvo labai netaiklus. Pirmoje rungtynių pusėje „Panevėžio‘ vartininkas M. Suvaizdis darbo beveik neturėjo.

Po pertraukos aikštėje vyko kiek grubokas žaidimas, teisėjas abiejų ekipų futbolininkams buvo priverstas rodyti geltonas korteles. 61-ąją mačo minutę „Panevėžio“ kapitonas P. Janušausjkas turėjo gerą galimybę išbėgti vienas prieš vieną su „Dainavos“ vartininku, bet šeimininkų žaidėjas panevėžietį neleistinai pargriovė. Iš 16 metrų nuotolio baudos smūgį pavojingai atliko J. Skinderis, bet „Dainavos“ vartininkas savo komandą vėl išgelbėjo. Puikią progą pelnyti įvartį P. Janušauskas turėjo ir kiek vėliau, bet iš kelių metrų atstumo pataikė į „Dainavos‘ vartų virpstą. Įsiminė ir tolimas D. Kingo smūgis, po kurio šeiminikų vartininkas nukreipė kamuolį į kampinį.

Per pridėtą rungtynių laiką susitikimo teisėjas paskyrė abejotiną 11 metrų baudinį į „Panevėžio“ vartus, kurį tiksliu smūgiu realizavo „Dainavos“ futbolininkas.Šeimininkai, nesukūrę nei vienos rimtesnės progos prie svečių vartų, šventė pergalę rezultatu 1:0.

Alytaus DFK „Dainava“ – FK „Panevėžys“ 1:0 (0:0)
Alytaus dirbtinės dangos stadionas, 400 žiūrovų.
Teisėjai: D. Ramanauskas, G. Eidinzonaitė, B. Kikutis
Įvarčiai: 90+4′ L. Savastas (iš 11 m. baudinio) („Dainava“)
Geltonos kortelės: 42′ E. Puzakinas, 63′ T. Bučma, 72′ G. Jarusevičius („Dainava“); 22′ Ž. Banys, 28′ R. Lazdinauskas, 29′ V. Gašpuitis, 75′ M. Dūda, 85′ A. Karvackis, 90+3′ P. Janušauskas („Panevėžys“).

FK „Panevėžys“ sudėtis: M. Suvaizdis, I.Tsyvilka (77′ D. Petrauskas), M. Dūda, V. Gašpuitis, A. Karvackis, Ž. Banys, E. Fiodorovas, J. Skinderis, P. Janušauskas, R. Lazdinauskas (68′ M. Butkus), D. Kingas (87′ T. Markevičius).

„Dainavos“ sudėtis: M. Matijoška, O. Lukošiūnas (70′ W. Ebosse), M. Strauka (59′ G. Jarusevičius), L. Savastas, V. Hugo (75′ D. Zaiceevas), K. Morozovas, T. Bučma, E. Puzakinas, A. Rocys, B. Spietinis, S. Vasquez (90+2′ Y. Koike).

Kitas rungtynes Fk „Panevėžys“ žais sekmadienį, balandžio 15 dieną, išvykoje su „Vilniaus Vyčiu“.  Susitikimas tarp „Vilniaus Vyčio“ ir „Panevėžio“ komandų šį sekmadienį LFF stadione prasidės 14 valandą.