Apmaudžiai išleista iš rankų pergalė

„Panevėžio“ futbolo klubas lenktynėse dėl medalių savo kraitį papildė tašku. Tiesa, daug pozityvo jis nesuteikė, kadangi „Optibet A lygos“ 32-ojo turo dvikova su Gargždų „Banga“ svečiuose po apmaudžiai praleisto įvarčio baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Po šio susitikimo „Panevėžį“ pavijo ir aplenkė taip pat 51 tašką turinti Marijampolės „Sūduva“, kuri pagal įmuštus bei praleistus įvarčius pasirodė geriau tarpusavio mačuose.

Rungtynių pradžioje dviejose situacijose į žaidimą buvo priverstas įsitraukti Ignas Driomovas, kuris apsigynė nuo pavojingo perdavimo iš krašto bei smūgio pažeme. 14-ąją minutę „Panevėžys“ pelnė pirmą įvartį po pakelto kampinio – tada Linas Klimavičius laimėjo oro dvikovą, o dėkingai atšokusį kamuolį Nasko Milevas nukreipė į vartus. Tai buvo 7-asis bulgaro įvartis šiemet.

Kėlinio viduryje Robertas Vėževičius bei Ariagneris Smithas apsikeitė nestipriais smūgiais į vartų plotą. Pastarasis buvo labai pastebimas po pertraukos, tačiau savo progomis nepasinaudojo.

„Banga“ vėliau pradėjo žaisti sau palankų futbolą, paremtą dvikovomis, tad svečiai turėjo ne kartą apsiginti prie savo vartų. Po keitimo aikštėje pasirodęs Ernestas Veliulis buvo pabėgęs į kontrataką, tačiau saugo smūgį atrėmė Mantas Bertašius. Be to, Lietuvos čempionate debiutavo „Panevėžio“ naujokas Ergysas Kače, kuris pirmą krikštą gavo „Hegelmann LFF taurės“ pusfinalyje.

Vis dėlto antrą pridėto laiko minutę „Panevėžiui“ nepavyko apsiginti nuo standartinės padėties. Atšokęs kamuolys atsidūrė prie pat Valdo Paulausko, kuris stipriu smūgiu išlygino rezultatą. Per likusį laiką panevėžiečiai išsigelbėti nesuspėjo.

Kitas rungtynes „Panevėžys“ žais spalio 19 dieną, trečiadienį. Atidėtos 28-ojo turo rungtynės su Vilniaus „Žalgiriu“ „Aukštaitijos“ stadione prasidės nuo 20 val.