ATVYKO PUOLĖJAS IŠ MALIO

Futbolo klubas „Panevėžys“ sulaukė dar vieno naujoko. Sutvarkius netrumpai užtrukusius formalumus, prie Aukštaitijos sostinės komandos prisijungė 29 metų puolėjas iš Malio – Ulysse Diallo, su kuriuo sudarytas kontraktas iki šio sezono pabaigos.

Malietis karjerą pradėjo gimtosios šalies „Djoliba“ klube ir 2011 metais išvyko į Beiruto „Shabab Al Sahel“ komandą. U. Diallo atsiskleidė Libane bei persikėlė į Budapešto „Ferencvaroš“ ekipą, o 2014–2016 metais atstovavo trims Portugalijos čempionato komandoms – „Arouca“, Koimbros „Academica“ ir Madeiros „Maritimo“.

Po to puolėjas gynė dar trijų Vengrijos klubų garbę – „Mezokovesd Zsory“, Felčuto „Puškaš Akademia“ ir Budapešto MTK, o 2019–2020 metais rungtyniavo Masaziro „Sabah“ gretose Azerbaidžano pirmenybėse.

„Turėjau keletą kitų pasiūlymų, tačiau nusprendžiau atvykti čia. Turėjau gerą pokalbį su treneriu ir pagal tai, ką mes kalbėjome, pasijutau patogiai ir pajutau, kad atsidursiu gerose rankose. Sieksiu atiduoti viską, kad tapčiau tiek dalimi komandos šeimos, tiek klubo istorijos.

Kelis mėnesius buvau be komandos, tačiau kiekvieną dieną individualiai sportavau, kad išlikčiau geros formos. Žinoma, treniruotis vienam nėra tas pats, kas su profesionalia komanda, tad dirbsiu daugiau ir sunkiau, jog grįžčiau į optimalią sportinę formą.

Atvykau čia padėti komandai kiekviename mače ir noriu kartu su komandos draugais žingsnis po žingsnio siekti aukštų tikslų. Tikiuosi, kad su Dievo pagalba pasieksime savo tikslus“, – fk-panevezys.lt svetainei pasakojo „Panevėžio“ naujokas.

Klubo direktoriaus Broniaus Vaitiekūno teigimu, su U. Diallo kontaktas buvo užmegztas dar prieš du mėnesius.

„Sulaukėme gerų atsiliepimų apie šį žaidėją – juo anksčiau buvo domimasi ir Lietuvoje, tačiau tada jam tokios algos mokėti nebuvo galimybių. Treneriui patiko šio futbolininko žaidimo stilius ir tai bus tvirtas „devintas“ numeris.

Su puolėju dėl atvykimo buvome susitarę jau sausio mėnesį, bet labai ilgai užtruko vizos formalumai. Jis kurį laiką nežaidė, sudalyvavo peržiūroje ir pasirašėme sutartį. Padėsime Ulysse kuo greičiau įgauti optimalią sportinę formą ir tikimės, kad jis svariai prisidės prie mūsų rezultatų“, – teigė B. Vaitiekūnas.

Jeigu bus spėti sutvarkyti registracijos formalumai, puolėjas iš Malio galės debiutuoti jau sekmadienio rungtynėse su Telšių „Džiugu“. 4-ojo turo akistata Telšiuose įvyks kovo 20 dieną 13 val.

Palikite komentarą

Skip to content