B komanda Pirmoje lygoje tikslų nekeičia

Futbolo klubo „Panevėžys“ B komanda dvikova Vilniuje šį šeštadienį, kovo 11 dieną, pradės dar vieną „Optibet Pirmos lygos“ sezoną.

Praėjusiais metais jaunieji panevėžiečiai, padedami kelių labiau patyrusių pagrindinės komandos futbolininkų, sužaidė dvi skirtingas atkarpas. Po pirmo rato „Panevėžys B“ rikiavosi apatinėse turnyro lentelės dalies pozicijose, tačiau po to įsibėgėjo ir su 36 taškais tarp 16 ekipų užėmė 10-ąją vietą. Iki 7-os pozicijos pritrūko vos 3 taškų.

Prieš artėjančias kovas fk-panevezys.lt svetainė pasikalbėjo su „Panevėžio B“ vyr. treneriu Dainiumi Glevecku.

– Jūsų nuomone, kodėl praėjęs sezonas gavosi toks banguotas, nenusisekė pradžia?

– Praėjusio sezono pradžioje daugiausiai rungtyniavo labai jauni žaidėjai, akademijos auklėtiniai. Antrame rate pasipildėme labiau patyrusiais futbolininkais, prisijungė žaidėjai ir iš pagrindinės komandos, todėl rezultatai ir gavosi tokie banguoti.

– Palyginus su praėjusiais metais, ar komandoje bus didelis pokytis?

– Taip, B komandoje žais Ronaldas Misiūnas, Tomas Salamanavičius, grįžo Žygimantas Baguška, o daugiau – rungtyniaus jaunimas. Jiems bus drąsiau žaisti prie tokių žaidėjų, galvoju, kad rezultatai taip pat bus geresni.

Tačiau B komandos prioritetas yra jaunų žaidėjų tobulėjimas, įgavimas patirties ir siekis žaisti pirmoje komandoje.

– Kada B komanda pradėjo pasiruošimą ir kaip jis sekėsi?

– Pasiruošimas buvo pradėtas vasario pradžioje. Dalis žaidėjų prisijungė kiek vėliau, tad pirmiausia dirbome su jaunimu. Viskas praėjo sklandžiai, esame pasiruošę. Taip pat jaunimas nuo metų pradžios sportavo su savo amžiaus grupėmis. Manau, laiko užteko.

– Kokie tikslai šiemet keliami B komandai?

– Nėro tikslo B komandai užimti vieną ar kitą poziciją. Einame į kiekvienas rungtynes kovoti, tobulėti, aišku, visada norisi laimėti ir diegti nugalėtojo mentalitetą. Vis tik suprantu, kad Pirma lyga nėra silpna, netrūksta pajėgių komandų, su kuriomis bus nelengva kovoti.

Pagrindinis uždavinys – duoti žaisti pasiruošusiam jaunimui, kad šis tobulėtų ir papultų į pagrindinę komandą.

– Sezono starte – rungtynės su Baltijos futbolo akademija. Ko galime tikėtis iš to mačo?

– BFA turi tikrai gero jaunimo – visą laiką būna stiprus varžovas. Kiek mačiau, yra ir legionierių, tad tikrai nebus lengva. Taip pat yra žaidėjų, kurie paskutinėse sezono rungtynėse pernai užsidirbo raudonas korteles, tai – Nojus Lukšys, Gustas Žederštreimas ir Eimantas Dzinga.

Žais nemažai jaunų futbolininkų, galbūt kai kuriems iš jų tai gali būti pirmas kartas, kai žais B komandos starto sudėtyje. Nebus lengva, bet, kaip sakiau – kovosime kiekvienose rungtynėse.

Palikite komentarą

Skip to content