Dar labiau priartėta prie trofėjaus

Futbolo klubas „Panevėžys“ pasiekė įsimintiną pergalę „Optibet A lygoje“. Čempionato lyderiai namuose 33-iajame ture palaužė artimiausią konkurentą Vilniaus „Žalgirį“ – 2:0 (1:0).

Septintą laimėjimą iš eilės pasiekę panevėžiečiai turi 80 taškų ir 9 taškais lenkia dviem mačais daugiau sužaidusius žalgiriečius. Iki istorinio titulo „Panevėžiui“ trūksta vos taško.

Gino Lettieri kariauna pirmą įvartį pelnė 12-ąją minutę. Standartinės padėties metu galva smūgiavo Kasparas Dubra, varžovų vartininkas nesugavo kamuolio ir šis įskriejo į vartus.

Rungtynių metu vyko daug kovos aikštės viduryje, komandos pasižymėjo tolimais smūgiais. Su dviem Ariagnerio Smitho bandymais susitvarkė „Žalgirio“ vartininkas, Vytautas Černiauskas taip pat turėjo darbo, antrame kėlinyje atremdamas labai pavojingą Adama Fofana smūgį pažeme.

Kibiai ir kompaktiškai besigynę panevėžiečiai 85-ąją minutę varžovus užklupo kontratakoje. A. Smithas bei Jeffrey Sarpongas išvystė išpuolį, kuris virto taikliu Chafiko Tigroudja smūgiu. Saugas galėjo pelnyti ir trečią įvartį – jo bandymą atrėmė Tomislavas Duka.

Titulą „Panevėžys“ gali užsitikrinti jau artimiausiose rungtynėse, kurios įvyks spalio 21 dieną, šeštadienį. 34-ojo turo mačas su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa LFF Kauno treniruočių centro stadione prasidės nuo 15 val.