Dar viena pergalė namuose

Futbolo klubas „Panevėžys“ antrąjį „Optibet A lygos“ ratą pradėjo pakiliomis nuotaikomis. Aukštaitijos sostinės ekipa 10-ojo turo susitikime namuose 2:0 (1:0) įveikė Gargždų „Bangą“.

Panevėžiečiai iškovojo 8-ąją pergalę ir su 26 taškais toliau pirmauja turnyro lentelėje, artimiausią oponentą lenkdami 5 taškais.

Pirmosiomis dvikovos minutėmis svečiai buvo susikūrę dvi pavojingas situacijas, tačiau abiejose savo meistriškumą pademonstravo Vytautas Černiauskas. Pirmasis pusvalandis buvo gana klampus, po to šeimininkai perėmė iniciatyvą.

Sykį virš vartų smūgiavo Jeffrey Sarpongas, galiausiai, 34-ąją minutę „Panevėžys“ surengė gražų išpuolį. Pijus Širvys baudos aikštelėje surado Ariagnerį Smithą, kuris antruoju lietimu pelnė savo 6-ąjį įvartį šiemet.

Kėlinio pabaigoje Chafikas Tigroudja pabėgo nuo vartininko, bet į tuščius vartus siųstas kamuolys buvo sustabdytas Beno Šatkaus.

66-ąją minutę panevėžiečiams nusišypsojo sėkmė: Karolis Laukžemis perkėlė kamuolį per V. Černiauską – buvo sudrebinta vartų konstrkucija. Po 6 minučių apie save priminė Linas Klimavičius, po pakelto kampinio galva nukreipęs kamuolį į vartus.

Mačo pabaigoje Noelis Mbo ir Tautvydas Eliošius buvo pabėgę į kontrataką, vis tik nuo smūgio gargždiškius išgelbėjo sėkmingas vartininko Manto Bertašiaus žaidimas.

Kitas rungtynes panevėžiečiai žais artėjantį šeštadienį, balandžio 29 dieną. 11-ojo turo dvikova su Vilniaus „Riteriais“ „Žemynos“ progimnazijos stadione prasidės nuo 13 val.