FK „PANEVĖŽYS B“ SUŽAIDĖ LYGIOSIOMIS

Ruošdamasis artėjančiam Lietuvos I lygos pirmenybių startui FK „Panevėžys B“ sužaidė draugiškas rungtynes su toje pačioje lygoje rungtyniaujančia Kretingos „Minijos“ komanda. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje vykęs susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmieji į priekį išsiveržė „Minijos“ futbolininkai. Kretingiškių gretose 8-ąją mačo minutę pasižymėjo Gvidas Juška, realizavęs 11 metrų baudinį. Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos rezultatas tapo 1:1. Eimanto Abramavičiaus smūgiuotą kamuolį atmušė kretingiškių vartininkas, bet pirmasis prie jo suskubęs Tanas Petukauskas nukreipė jį į vartus.

Antrajame kėlinyje abi komandos turėjo progų pasižymėti, tačiau daugiau įvarčių pasiekti nepavyko. Susitikimas baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.