FK „PANEVĖŽYS“ – GERIAUSIA MIESTO KOMANDA

Šįvakar Bendruomenių rūmuose įvyko geriausiųjų Panevėžio komandų, sportininkų ir jų trenerių pagerbimo šventė.

2018 metų geriausia miesto komanda tapo FK „Panevėžys“. Po kelerių metų pertraukos Panevėžio miestas vėl turės savo reprezentacinę komandą pajėgiausioje šalies futbolo lygoje. FK „Panevėžys“ futbolininkai tapo 2018 metų LFF Pirmos lygos nugalėtojais ir iškovojo teisę šiais metais rungtyniauti Lietuvos A lygos čempionate.

Komandos kapitonas Paulius Janušauskas pripažintas geriausiu praėjusių metų miesto futbolininku. P. Janušauskas ir FK „Panevėžys“ treneris Aleksandras Kurtijanas buvo apdovanoti specialiais atminimo prizais.

Jaunojo talento prizas atiteko FK „Panevėžys“ gynėjui Tomui Kačerauskui. Elitinės jaunių lygos čempionas ir Lietuvos U-18 rinktinės narys svariai prisidėjo prie komandos pergalių LFF Pirmos lygos pirmenybėse. Apdovanoti buvo T. Kačerausko treneriai Darius Butkus ir Aleksandras Kurtijanas.

Komandos ilgamečiams žaidėjams Tadui Markevičiui ir Žilvinui Baniui buvo  padėkota už indėlį į profesionalų Panevėžio futbolą.

Nominacija „2018 metų sporto rėmėjas“  atiteko UAB „Naftėnas“. Pernai UAB „Naftėnas“ svariai prisidėjo ne tik prie į Lietuvos A lygą  iškopusios FK „Panevėžys“ komandos, bet ir prie vyrų ir moterų krepšinio komandų.

 

Palikite komentarą

Skip to content