FK „PANEVĖŽYS” IŠKOVOJO PERGALĘ DVIŽENKLIU SKIRTUMU

Šiandien LFF I lygos pirmenybių rungtynes FK „Panevėžys” namuose žaidė su Klaipėdos „Koralu”. Panevėžiečiai iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 10:0 (2:0).

Aikštėje susitiko pirmąją ir paskutiniąją vietas užimančios komandos. Nepaisant to, „Koralo” komanda paskutinius kelis susitikimus sužaidė neblogai. Klaipėdiečiai prieš tris turus iškovojo pirmąją pergalę, namuose  įveikdami Kauno NFA ekipą.

Kaip ir dera čempionato lyderiams, panevėžiečiai iš karto perėmė iniciatyvą ir užgulė svečių vartus. Pirmasis įvartis į „Koralo” vartus krito 20-ąją mačo minutę, kai tiksliu smūgiu galva svečių vartininką nuginklavo Ronaldas Misiūnas. FK „Panevėžys” kapitonas Paulius Janušauskas 36-ąją susitikimo minutę padidino panevėžiečių persvarą. Poilsio komandos išėjo panevėžiečiams pirmaujant rezultatu 2:0.

Iškart po pertraukos FK „Panevėžys” vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas atliko tris keitimus, o tai dar labiau pagyvino šeimininkų žaidimą. Pasipylė įvarčiai į „Koralo” vartus, o svečiai visiškai nuleido rankas.

Po panevėžiečių Ronaldo Misiūno (47 min.), Andrejaus Karvackio (49 min.), Žilvino Banio (62 min.), Tomo Salamanavičiaus (65 min.) tikslių smūgių rezultatas tapo 6:0. Lygiai tokiu pačiu rezultatu FK „Panevėžys” pasiekė  pergalę pirmajame rate, kai komandos rungtyniavo Klaipėdoje.  Šį kartą šeimininkai buvo pasiryžę iškovoti pergalę dar didesniu skirtumu ir tai jiems pavyko.

Per paskutiniąsias dešimt žaidimo minučių „Koralo” vartininkas dar keturis kartus buvo priverstas išimti kamuolį iš savo vartų tinklo. Du kartus pasižymėjo Danquanas Kingas (81 ir 82 min.), po sykį – Tadas Markevičius (83 min.) ir Vytas Gašpuitis (89 min.).

FK „Panevėžys” laimėjo rungtynes triuškinančiu rezultatu 10:0. Tai didžiausia pergalė per visą klubo gyvavimo istoriją. Po šios pergalės FK „Panevėžys” ir toliau išlieka vienvaldžiu LFF I lygos lyderiu. Antrąją vietą užimantį Kėdainių „Nevėžį” panevėžiečiai lenkia 4 taškais, o trečioje vietoje esančią Gargždų „Bangą” – 5.

Po laimėto susitikimo FK „Panevėžys” direktorius Bronius Vaitiekūnas sakė, jog ši pergalė skiriama visiems miestiečiams, švenčiantiems Panevėžio gimtadienį.

FK „Panevėžys” kapitonas P. Janušauskas teigė, kad prieš rungtynes jokio atsipalaidavimo nebuvo.

„Koralas” smarkiai pasikeitęs, lyginant koks buvo pirmajame rate. Ši komanda mums buvo šiek tiek paslaptinga, o rungtynėms nusiteikimas buvo maksimalus. Mums motyvacijos tikrai netrūksta, nesvarbu su kuo žaidžiame. Mūsų sezono tikslas aiškus ir mes jo nuosekliai siekiame”, – sakė P. Janušauskas.

FK „Panevėžys” susitikimą su „Koralu” žaidė tokios sudėties: M. Suvaizdis (51‘ G. Jakubaitis), T. Kačerauskas, M. Fridrikas (46‘ M. Dūda), V. Gašpuitis, A. Karvackis (58‘ T. Markevičius), I. Tsyvilka, P. Janušauskas (46‘ T. Salamanavičius), Ž. Banys, J. Skinderis (46‘ E. Fiodorovas), R. Misiūnas, D. Kingas.

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais kitą kitą sekmadienį, rugsėjo 16 dieną, išvykoje su Utenos „Uteniu“.