FK „PANEVĖŽYS“ SUKLUPO KAUNE

Šiandien Lietuvos futbolo A lygos čempionato ketvirtojo turo rungtynes išvykoje su „Kauno Žalgiriu“ žaidė FK „Panevėžys“. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 0:2 (0:1).

Abiejų komandų žaidėjai aktyviai pradėjo rungtynes ir nevengė atakuoti varžovų vartų.

Pirmoji grėsmė iškilo prie panevėžiečių vartų 5-ąją susitikimo minutę. Šeimininkai pavojingai smūgiavo, bet pasiaukojančiai sužaidę svečiai sugebėjo apginti savo tvirtovę. Prabėgus trims minutėms, po standartinės padėties, savo vartus išgelbėjo Marius Suvaizdis.

Iškart po to „Panevėžio“ futbolininkai surengė greitą ataką, po kurios svečiai kėlė du kampinius paeiliui, bet pavojingesnių momentų prie kauniečių vartų sukurti nepavyko.

15-ąją mačo minutę „Panevėžio“ komanda turėjo šimtaprocentinę progą pelnyti įvartį. Po puikaus Pauliaus Janušausko perdavimo vienas prieš šeimininkų vartininką iššoko Sigitas Urbys, bet futbolininko smūgiuotas kamuolys atsimušė į kauniečių vartų virpstą.

Panevėžiečiai labai aktyviai spaudė varžovus jų aikštės pusėje ir juos dažnai priversdavo klysti. Abiejų ekipų aktyvus žaidimas tęsėsi ir toliau, tačiau itin pavojingų progų žaidėjams kurį laiką sukurti nepavyko.

Baigianatis pirmajam kėliniui trenerio Aleksandro Kurtijano auklėtiniai surengė šeimininkų vartų apgultį. 43-ąją susitikimo minutę tik vartininko Deivido Mikelionio meistriškumas išgelbėjo „Kauno Žalgirio“ futbolininkus nuo įvarčio.

Iškart po to nemalonumo sulaukė panevėžiečiai. Aleksandrui Jerkinui buvo parodyta antroji geltona kortelė ir jis paliko aikštelę. Likę mažumoje panevėžiečiai nesugebėjo apsiginti. Jau per pridėtą kėlinio laiką Deividas Šešplaukis pasiuntė kamuolį į M. Suvaizdžio ginamus vartus. Poilsio komandos išėjo kauniečiams pirmaujant rezultatu 1:0.

Antrojo kėlinio pradžioje, nepaisant to, kad „Panevėžio“ ekipoje rungtyniavo vienu futbolininku mažiau, aikštėje vyko apylygė kova. Tačiau netrukus šeimininkai perėmė iniciatyvą ir sugebėjo padidinti savo persvarą. Patyręs Linas Pilibaitis smūgiu galva nukreipė kamuolį į panevėžiečių vartus.

Per likusį iki rungtynių pabaigos laiką daugiau įvarčių nebuvo pasiekta. „Kauno Žalgiris“ iškovojo pergalę rezultatu 2:0.

Kaune panevėžiečiai rungtyniavo tokios sudėties: Marius Suvaizdis, Andrejus Karvackis, Vytas Gašpuitis, Mantas Fridrikas, Lukas Čerkauskas, Pavelas Krukas, Aleksandras Erkinas, Sigitas Urbys (66 min. Sebastinas Vasquezas), Ernestas Veliulis (87 min. Tadas Eliošius), Paulius Janušauskas, Rafaelis Ledesma (62 min. Tautvydas Eliošius).

Artimiausias rungtynes FK „Panevėžys“ žais balandžio 7 dieną, sekmadienį, namuose su Vilniaus „Riteriais“ (buvę „Trakai“). Susitikimas Žemynos progimnazijos stadione (Ramygalos g. 99) prasidės 17 valandą.