FK „PANEVĖŽYS“ SUSITIKS SU FA „ŠIAULIAIS“

Nuo savaitės pradžios pasirengimo naujajam sezonui cikle dalyvaujantys FK „Panevėžys“  futbolininkai rytoj žais pirmas kontrolines rungtynes. Mūsų miesto futbolo komanda namuose susitiks su FA „Šiauliai“. Ši komanda 2019-ųjų metų sezone rungtyniaus Lietuvos pirmos lygos pirmenybėse.

Prie tų naujokų, kurie nuo pirmadienio dalyvauja treniruočių procese, prisijungė dar po vieną futbolininką iš Prancūzijos ir Makedonijos. Šiuo metu su komanda treniruojasi 12 naujokų.

„Norint sėkmingai konkuruoti su A lygos klubais, reikia stiprinti visas mūsų ekipos grandis. Komandų meistriškumas Lietuvos Pirmoje ir A lygoje smarkiai skiriasi. Treniruotėse dalyvaujantys futbolininkai negaili savęs, labai stengiasi ir nori, kad yra pajėgūs rungtyniauti stipriausioje Lietuvos lygoje. Norint geriau pažinti naujokus ir įvertinti jų pajėgumą, sužaisime du kontrolinius mačus. Treniruotės yra viena, o rungtynės – kita“, – sakė FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas.

Pasak specialisto, draugiškose rungtynėse su „Šiauliais“ mūsų komandai atstovaus dauguma naujokų ir galbūt vienas ar kitas praėjusiame sezone rungtyniavęs žaidėjas.

„Galbūt po dviejų kontrolinių susitikimų jau pasirašysime sutartis su kai kuriais futbolininkais  O tuos, kurie dar kels abejonių, kviesime į kitą pasirengimo etapą, kuris prasidės sausio 7 dieną“, – teigė FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

Antradienį FK „Panevėžys“ pasveikino Roką Lazdinauską su 19-uoju gimtadieniu. R. Lazdinauskas sėkmingai rungtyniauja ne tik gimtojo miesto komandoje, bet ir Lietuvos studentų futbolo lygoje. Panevėžietis, atstovaudamas Šiaulių universiteto komandai, daug prisidėjo prie šios ekipos pergalių. Po pirmojo rato Šiaulių universitetas septynių komandų grupėje užima pirmąją vietą. Rokas Lazdinauskas ir dar vienas panevėžietis Ronaldas Misiūnas, atstovaujantis Šiaulių universitetui,  kviečiami į Lietuvos studentų rinktinę.

Rytoj, šeštadienį, draugiškos rungtynės tarp FK „Panevėžys“ ir FA „Šiauliai“ prasidės 13 valandą. Susitikimas vyks „Žemynos‘ progimnazijos stadione.

 

Palikite komentarą

Skip to content