FK „PANEVĖŽYS“ SVEČIAVOSI VELŽIO GIMNAZIJOJE

Praėjusią savaitę Lietuvos Pirmos lygos čempionais tapę FK „Panevėžys“ žaidėjai šiandien svečiavosi Velžio gimnazijoje ir susitiko su šios mokymo įstaigos mokiniais bei pedagogais.

FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas susirinkusiems trumpai papasakojo apie sėkmingai pabaigtą sezoną ir pelnytą kelialapį į Lietuvos A lygą. Mokiniai kartu su futbolininkais pasidžiaugė, kad komanda LFF I lygos pirmenybėse iškovojo pirmąją vietą.

B. Vaitiekūnas Velžio gimnazijos direktoriui Rimtui Baltušiui įteikė FK „Panevėžys“ šaliką ir gairelę bei pakvietė kitą sezoną lankytis komandos rungtynėse.

Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentas Darius Butkus vaikams padovanojo kamuolius ir pakvietė norinčiuosius lankyti treniruotes.

Į gausiai susirinkusių mokinių klausimus apie reprezentacinę miesto futbolo komandą atsakė FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas, kapitonas Paulius Janušauskas, puolėjas Barkley Miguel Panzo.

Sporto salėje susirinkę mokiniai kiekvienam kalbėjusiajam karštai paplodavo.

Šiltas ir nuoširdus susitikimas baigėsi draugiškomis rungtynėmis tarp Velžio gimnazijos mokinių ir FK „Panevėžys“ žaidėjų.

Palikite komentarą

Skip to content