FK „PANEVĖŽYS“ – VIENVALDIS LFF I LYGOS LYDERIS

Šįvakar išvykoje rezultatu 2:1 nugalėjęs „Trakų B“ komandą,  FK „Panevėžys“ vėl tapo vienvaldžiu LFF Pirmos lygos lyderiu.

Susitikimo pradžia  panevėžiečiams nebuvo lengva. Ryžtingai nusiteikę aikštės šeimininkai be didesnės žvalgybos pradėjo drąsiai atakuoti svečių vartus. Jau pačioje mačo pradžioje Ernestas Stočkūnas tolimu smūgiu sudrebino „Panevėžio“ komandos vartų virpstą. Netrukus pavojingas momentas jau kilo prie „Trakų B“ ekipos vartų, bet į baudos aikštelę įsiveržęs Danquanas Kingas smūgiavo pernelyg silpnai.

Abi komandos žaidė atvirą futbolą, o kamuolys aikštės viduryje beveik neužsilaikydavo. Dar vieną gerą galimybę pasižymėti aikštės šeimininkai turėjo 27-ąją rungtynių minutę. Visiškai laisvas „Panevėžio“ baudos aikštelėje atsidūręs Elvinas Ališauskas iš kelių metrų nesugebėjo įveikti vartininko Mariaus Suvaizdžio.

Po keletos minučių pavojingą išpuolį surengė panevėžiečiai. Jonas Skinderis pakėlė kamuolį į šeimininkų baudos aikštelę, bet Edvardas Tamulevičius iš geros padėties galva nepataikė į kamuolį. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą „Trakų B“ futbolininkams pavyko pasižymėti. Baudos aikštelėje be priežiūros paliktas Ignas Kružikas pasiuntė kamuolį į vartus.

Po pertraukos svečiai rungtyniavo žymiai aktyviau nei pirmajame kėlinyje. Trenerio Aleksandro Kurtijano auklėtiniai turėjo akivaizdžią teritorinę persvarą, kėlė žymiai daugiau kampinių. Po vieno iš jų, kai kamuolį į šeiminkų baudos aikštelę pasiuntė Žilvinas Banys, puikiu smūgiu galva 74-ąją mačo minutę rezultatą išlygino Edvardas Tamulevičius. Tas pats futbolininkas prabėgus  dešimčiai minučių dar kartą įmušė į „Trakų B“ ekipos vartus. Per likusį laiką daugiau įvarčių nebuvo pelnyta, o FK „Panevėžys“ iškovojo sunkią, bet labai reikalingą pergalę.

Laimėję Trakuose, panevėžiečiai vėl susigrąžino pirmąją vietą turnyro lentelėje. Dabar po 18 susitikimų FK „Panevėžys“ turi 41 tašką, Gargždų „Banga“ 39, o Kėdainių „Nevėžis“ 37.

FK „Panevėžys“ Trakuose žaidė tokios sudėties: M. Suvaizdis, T. Kačerauskas,  M. Fridrikas, V. Gašpuitis, I. Tsyvilka, P. Janušauskas (89‘ R. Misiūnas), Ž. Banys, J. Skinderis (78‘ T. Markevičius), T. Salamanavičius (86‘ E. Fiodorovas), E. Tamulevičius, D.Kingas (66‘ R. Lazdinauskas).

Artimiausias LFF I lygos rungtynes FK „Panevėžys“ žais rugsėjo 8 dieną. Panevėžiečiai namuose susitiks su Klaipėdos „Koralo“ futbolininkais.