Gargžduose – dar vieno revanšo siekis

Futbolo klubas „Panevėžys“ savaitgalį pratęs „TOPsport A lygos“ sezoną. 13-asis turas žymi kelionę į Gargždus ir antrą dvikovą šiemet su „Banga“.

Gargždiškiai 4 taškais lenkia 9-oje vietoje įsitaisiusį „Panevėžį“ ir iš viso savo kraityje turi 15 taškų – 3 pergalės, 6 lygiosios bei 3 pralaimėjimai. Tai – dažniausiai taikiai šiame sezone dvikovas baigianti komanda.

Pirmasis klubų tarpusavio susitikimas Panevėžyje baigėsi dramatiška „Bangos“ pergale rezultatu 1:0. Antradienį Davido Afonso treniruojama komanda po 120 minučių kovos iš „FPRO LFF taurės“ šešioliktfinalio rezultatu 5:3 eliminavo namuose žaidusius Vilniaus „Riterius“, savo ruožtu, „Panevėžys“ pirmadienį tame pačiame LFF stadione 1:2 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“.

Prieš artėjančią tolimą išvyką į Gargždus su fk-panevezys.lt svetaine pabendravo serbas Nemanja Bosančičius.

„Mano pirmosios savaitės klube buvo geros, žinoma, rezultatai turi ir privalo būti geresni, tačiau tą mes pataisysime ateityje. Kiekvienose rungtynėse jaučiuosi vis geriau ir įgaunu geresnę formą, tikiuosi, kad kuo greičiau pakilsime į pirmąją turnyro lentelės pusę.

„Banga“ rodo, kad yra gera komanda ir šiame sezone demonstruoja gerus rezultatus, visgi, manau, jog susikoncentravus į mus ir parodžius geriausias galimybes, mes pasieksime gerą rezultatą“, – teigė saugas.

„Bangos“ ir „Panevėžio“ susitikimas įvyks gegužės 11 dieną, šeštadienį. Rungtynių pradžia Gargždų miesto stadione – 19 val.

Palikite komentarą

Skip to content