GERIAUSIŲ GYNYBŲ SUSIDŪRIMAS ŠIAULIUOSE

Sėkmingai šio sezono „Optibet A lygoje“ rungtyniaujantis futbolo klubas „Panevėžys“ 8-ajame ture keliaus į išvyką – svečiuose laukia FA „Šiauliai“ išbandymas.

Kaip ir panevėžiečiai, čempionato debiutantai šiame sezone yra praleidę vos vieną įvartį. Nors FA „Šiauliai“ futbolininkai yra pasižymėję tik keturis kartus, tačiau su 10 iškovotų taškų žengia 5-oje vietoje.

Saulės miesto atstovai namuose nepraleido nė sykio bei būtent savo sirgalių akivaizdoje yra iškovoję abi pergales – buvo įveikta „Jonava“ ir Vilniaus „Riteriai“. FA „Šiauliai“ gretose galima atrasti gerai pažįstamų veidų: trenerių štabe ten dirba buvęs „Panevėžio“ vartininkas Šarūnas Jurevičius ir rungtyniauja Vytas Gašpuitis, Ronaldas Misiūnas bei Eligijus Jankauskas.

2019 metais Šiaulių ir Panevėžio ekipos susitiko LFF taurės varžybose – tada 6:1 nugalėjo panevėžiečiai, tačiau po pirmų 90 minučių švieslentėje degė lygus rezultatas 1:1.

Prieš išvyką savo pastebėjimais pasidalino pirmąjį įvartį „Optibet A lygoje“ įmušęs saugas Domantas Vaičekauskas.

„Išėjau į aikštę likus kelioms minutėms ir tikrai nesitikėjau, kad išvis turėsiu progą smūgiuoti. Praėjus porai žaidimo minučių, atsidūriau baudos aikštelėje ir gavau iš Tautvydo Eliošiaus kamuolį. Padėtis smūgiuoti nebuvo pati geriausia, bet turėjau tik vieną progą, todėl ją ir bandžiau išnaudoti. Emocijos, akivaizdu, buvo labai geros, po rungtynių sulaukiau nemažai sveikinimų.

Asmeniniai šio sezono tikslai yra gauti daugiau minučių A lygoje ir, aišku, su komanda užimti prizines vietas.

„Šiauliai“, manau, yra tikrai rimtas varžovas. Komandoje beveik vien lietuviai, daug jaunimo, o rezultatai taip pat kol kas geri, todėl laukia rimta kova“, – teigė D. Vaičekauskas.

„Panevėžio“ ir FA „Šiauliai“ akistata įvyks balandžio 16 dieną, šeštadienį. Dvikovos pradžia – 15 val.

Palikite komentarą

Skip to content