Į PANEVĖŽĮ ATVYKS ĮSIBĖGĖJĘ „RITERIAI“

Futbolo klubas „Panevėžys“ antrojo rato starte šią savaitę sužais dvejas sudėtingas „Optibet A lygos“ rungtynes. Pirmasis išbandymas jau šį trečiadienį – 10-ajame ture į Panevėžį atvyksta šiemet sėkmingai startavę Vilniaus „Riteriai“.

Specialisto iš Švedijos Glenno Stahlio treniruojama komanda po 9 mačų yra surinkusi 17 taškų bei žengia 4-oje turnyro lentelės vietoje. Sostinėje vykęs pirmasis komandų susidūrimas baigėsi lygiosiomis 0:0, nors tada abu klubai turėjo gerų šansų pasižymėti.

Vilniečiai į Panevėžį atvyks pakilios nuotaikos – praėjusią savaitę 1:0 buvo nugalėtas „Kauno Žalgiris“, o 5-oje pozicijoje įsitaisiusi FA „Šiauliai“ atsilieka 6 taškais. „Riterių“ gretose puolime išsiskiria Gytis Paulauskas ir Dmytro Bilonogas – abu šie žaidėjai kartu yra pelnę 5 įvarčius.

Labai įdomi akistata bus aikštės viduryje: pirmą kartą šiame sezone susidurs du saugai iš Brazilijos – Wandersonas Melo bei Felipe Brisola. „Panevėžio“ atstovas šiame Lietuvos čempionato sezone yra įmušęs 2 įvarčius ir neužtruko išsikovoti tvirtos vietos starto sudėtyje.

Būtent W. Melo prieš artėjantį mačą su „Riteriais“ pasidalino mintimis su fk-panevezys.lt svetaine.

„Svarbiausia prieš atvykstant į Lietuvą buvo tai, kad buvau gerai fiziškai pasiruošęs, tad atvykus čia neturėjau problemų dėl adaptacijos. Tiesa, pelniau du įvarčius ir esu dėl to laimingas, kad tinkamu metu atsidūriau tinkamose vietose. Nesvarbu, kas pelnė įvarčius, svarbiausia, kad nugalėdavome.

Noriu, kad taktiškai ir fiziškai augtume kaip komanda bei pasiektume savo tikslus kiekviename mače.

Tikiuosi, kad trečiadienis bus ta diena, kai būsime palaiminti. Pastebėjau, kad „Riteriai“ turi gerą komandą – net neabejoju, kad mūsų laukia geros rungtynės“, – apibendrino legionierius iš Brazilijos.

10-ojo turo rungtynės su „Riteriais“ įvyks balandžio 27 dieną, trečiadienį. Mačo pradžia „Žemynos“ progimnazijos stadione – 18 val.

Palikite komentarą

Skip to content