Iš sostinės – su trimis taškais

Futbolo klubas „Panevėžys“ į rinktinių pertrauką žengs geromis nuotaikomis. „Optibet A lygos“ 29-ajame ture pirmenybių lyderiai svečiuose 2:0 (1:0) įveikė Vilniaus „Riterius“.

71 tašką turintys panevėžiečiai pratęsė pergalių seriją iki keturių bei neleis šią savaitę Vilniaus „Žalgiriui“ priartėti.

Pirmasis kėlinys buvo gana atsargus – vienintelis įvartis įmuštas standartinės padėties metu. 28-ąją minutę po Jeffrey Sarpongo perdavimo į baudos aikštelę taikliu smūgiu pasižymėjo Pijus Širvys.

Prieš pertrauką šeimininkai surengė aštrų išpuolį, kurio metu kamuolį virš vartų pasiuntė Ianas Soleras.

Antrame kėlinyje situacija pernelyg nepasikeitė – „Riteriai“ bandė atakuoti, panevėžiečiai daugiau dėmesio skyrė gynybai.

Nė vienai komandai nepavyko sukurti itin pavojingų epizodų, tačiau 82-ąją minutę „Panevėžys“ padvigubino pranašumą. Pirmuoju prisilietimu Nika Kačarava galva pamušė kamuolį link Noelio Mbo, kuris pasinaudojo varžovų nesusikalbėjimu bei pelnė dar vieną savo įvartį.

Rinktinių pertraukos metu panevėžiečiai sužais kontrolinį mačą. Rugsėjo 8 dieną, penktadienį, į „Aukštaitijos“ stadioną atvyks Latvijos čempionate žaidžiantys Kekavos „Auda“ futbolininkai, dvikovos pradžia – 15 val.