Kapitonas lieka penktam sezonui iš eilės

„Optibet A lygos“ bronzos medalius iškovojęs futbolo klubas „Panevėžys“ kibo į darbus ir pradėjo komplektuoti sudėtį 2023 metų sezonui. Aukštaitijos sostinės komanda dar metams pratęsė sutartį su 31-erių saugu Tautvydu Eliošiumi.

Iš Ukmergės kilęs futbolininkas yra tapęs vienu iš klubo simbolių – yra sužaidęs daugiausiai rungtynių komandoje ir gina jos garbę nuo 2019 metų pradžios. Kitas sezonas „Panevėžio“ gretose T. Eliošiui bus jau penktasis iš eilės.

Praėjusio sezono „Optibet A lygoje“ saugas pasirodė 35 mačuose, per kuriuos atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Dvejas rungtynes T. Eliošius sužaidė UEFA Konferencijų lygoje, o per 4 susitikimus „Hegelmann LFF taurėje“ išsiskyrė vienu įvarčiu į Utenos „Utenio“ vartus.

„Buvo neblogas sezonas, aišku, gaila, kad nepavyko pasiekti antrosios vietos, nes trūko tik vieno taško. Bet pirmi medaliai klubo istorijoje – labai smagu. Manau, kad kitais metais reikės kovoti dėl kitų spalvų medalių.

Labai džiaugiuosi, kad pavyko susitarti su „Panevėžiu“, čia būsiu jau penktus metus. Esu su klubu nuo pat pirmų dienų, kai šis pakilo į A lygą – dėl to labai smagu. Norisi, kad kitas sezonas būtų dar geresnis.

Treneris prieš atostogų paskutinę dieną išdalino visiems planus ir visi iki pasiruošimo pradžios turės treniruotis pagal planą. Reikės ateiti pasiruošusiam, o ne pradėti nuo nulio“, – fk-panevezys.lt svetainei kalbėjo „Panevėžio“ kapitonas.

Į pirmąją treniruotę ruošiantis naujam sezonui „Panevėžys“ rinksis sausio 9 dieną.

Palikite komentarą

Skip to content